KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

05-02-2020

Styczeń w KSW

Początek nowego roku w organizacji KSW był nie tylko czasem podsumowań, ale również przygotowań do kolejnej gali i nowego programu telewizyjnego. Media chętnie informowały o poczynaniach marki – w prasie, internecie i RTV pojawiło się ponad 800 publikacji, w których mowa była o KSW.
 
Na początku miesiąca fani mieli okazję przypomnieć sobie najlepsze walki do jakich doszło w okrągłej klatce w 2019 roku. Mieli możliwość ponownego zobaczenia również najlepszych poddań i nokautów. Szybko jednak oczy fanów zwróciły się w stronę nadchodzącej gali KSW 53 i kolejnych zestawień jakie do niej zostały dodane. Na karcie walk pojawili się: Bartłomiej Kopera i Gracjan Szadziński, Przemysław Mysiala i Ivan Erslan oraz Albert Odzimkowski i Kamil Szymuszowski.
 
Głośno było też o pojedynkach, które mogą w przyszłości pojawić się w organizacji KSW. Łukasz Jurkowski zapowiedział swój powrót do startów. Sebastian Przybysz i Damian Stasiak wyrazili chęć wspólnej walki, a Mateusz Gamrot ogłosił chęć powrotu do klatki i zmierzenia się z Slahdiniem Parnasse. O młodym mistrzu KSW znad Loary pojawił się też reportaż we francuskim dzienniku „L’Equipe”. Przy okazji przygotowano tam także wywiad z Martinem Lewandowskim, współtwórcą organizacji KSW. Maciej Kawulski, drugi z właścicieli marki, był natomiast gościem audycji „Czerwona kartka” oraz udzielił wywiadu serwisowi Wirtualna Polska, w który opowiadał między innymi o swoim nowym filmowy dziele.
 
W styczniu organizacja KSW została nagrodzona statuetką za Najlepszą Galę Roku 2019, którą otrzymała podczas tegorocznej gali Heraklesów, najważniejszych nagród w polskiej branży mieszanych sztuk walki. Kapituła wybierająca laureatów przyznała organizacji Heraklesa za galę KSW 52: The Race, która odbyła się 7 grudnia w Gliwicach.
 
W ostatnim miesiącu pojawiły się również pierwsze zapowiedzi  programu KSW „Tylko Jeden”, który od 6 marca trafi na antenę telewizji Polsat.
 

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

11-03-2020

KSW53 - Odwołane

Drodzy kibice,   Bezpieczeństwo wszystkich uczestników organizowanych przez nas gal od zawsze było i jest naszym priorytetem. Dlatego z wielkim smutkiem informu...

Image description

03-03-2020

Luty w KSW

Przygotowania organizacji do gali KSW 53 w Łodzi idą pełną parą. W lutym to właśnie tematy związane z kolejnymi zestawieniami karty walk wzbudzały największe zainteresowani...