KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

29-07-2021

Mamed Khalidov i Kasia Motloch nominowani do World MMA Awards

Magazyn "Fighters Only", największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki, ogłosił coroczne nominacje do prestiżowych nagród World MMA Awards.

Wśród nominowanych znalazł się Mamed Khalidov, mistrz KSW wagi średniej i Kasia „Kejsi” Motloch, ring girl organizacji.

Mamed Khalidov został nominowany w kategorii Nokaut Roku, za efektowne kopnięcie z wyskoku kończące walkę ze Scottem Askhamem na gali KSW 55.

Kasia Motloch została natomiast nominowana w kategorii Ring Girl Roku. Kasia dołączyła do ekipy KSW w roku 2017. Dziś jest również menadżerką KSW ring girls.

Nokaut w wykonaniu Mameda Khalidova stał się prawdziwym hitem internetu. W serwisie YouTube przez 4 dni znajdował się na pierwszym miejscu tzw. „Karty na czasie” - najpopularniejszych materiałów wideo w Polsce. Do dziś obejrzano go tam ponad 3,2 miliona razy. Na Twitterze nagranie zostało obejrzane prawie 400 tysięcy razy, na Instagramie 270 tysięcy, a na Facebooku osiągnęło wynik 5,2 miliona wyświetleń. Łącznie na oficjalnych kontach organizacji KSW nagranie nokautu zostało obejrzane ponad 9 milionów razy. Materiał był również szeroko komentowany w internecie i udostępniany przez użytkowników różnych platform ponad 40 tysięcy razy.

Głosować na nominowane osoby można na stronie World MMA Awards.

<< poprzedni  |   następny >>