KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

18-11-2009

Bukmacherzy mają swojego faworyta

Firma bukmacherska "Unibet" jako pierwsza na rynku odważyła się wystawić kursy na walkę Pudzianowski – Najman. Jak wiemy, dla obu zawodników będzie to debiut w formule MMA, w związku z czym jest dość trudno ocenić szanse obu atletów.
Specjaliści z "Unibet" postanowili jednak przeanalizować, jak może potoczyć się starcie i przede wszystkim, kto ma większe szanse na zwycięstwo. Leszek Haba z "Unibet" przedstawia nam tok rozumowania jakim kierowali się bukmacherzy ustalając kursy: „biorąc pod uwagę fakt, że Mariusz Pudzianowski jest bezkonkurencyjnym siłaczem stawiamy na jego sukces już na początku walki. Jednak należy pamiętać, że Marcin Najman może uniknąć najcięższych ciosów, a wtedy jego szanse na końcowy sukces mocno wzrosną.”
Reasumując, za postawioną złotówkę na sukces Pudziana możemy zarobić 25 groszy (kurs 1.25), a każda złotówka postawiona na Najmana, w razie jego sukcesu, zostanie pomnożona razy 3 i pół (kurs 3,50) Wszystkich zainteresowanych zakładami na walkę Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem odsyłamy tutaj.

* Tekst otrzymany od "Unibet"

Image description

09-04-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 93

Firma bukmacherska "Unibet" jako pierwsza na rynku odważyła się wystawić kursy na walkę Pudzianowski – Najman. Jak wiemy, dla obu zawodników będzie to debiut w formul...