KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

02-10-2019

Media o KSW – wrzesień

Po spokojniejszym, wakacyjnym okresie, organizacja KSW z przytupem weszła we wrzesień. Miesiąc ten upłynął pod znakiem aż trzech gal i przyniósł blisko 3 tysiące publikacji na temat marki w prasie, internecie i RTV.
 
Najważniejszym i najbardziej medialnym wydarzeniem organizacji była oczywiście gala KSW 50, która odbyła się w Londynie. Pisano o niej i jej bohaterach nie tylko w Polskich, ale również w zagranicznych mediach. Dodatkowo w trakcie tego wydarzenia ogłoszono oficjalnie, że do końca roku KSW zorganizuje jeszcze dwie gale, w tym jedną zagraniczną.
 
Pierwszą z nich będzie KSW 51, która odbędzie się już w listopadzie, w Zagrzebiu. Będzie to debiut organizacji w Chorwacji, w trakcie którego do klatki KSW powróci Mariusz Pudzianowski i zmierzy się w niej z Erko Junem. Cała karta walka jest po brzegi wypełniona bałkańskim zawodnikami, a samo wydarzenie wzbudziło też zainteresowanie lokalnych mediów. Dodatkowo dziennikarze z dużym zaciekawieniem śledziły wyprawę Martina Lewandowskiego do Chorwacji, gdzie współtwórca KSW spotkał się z  legendą MMA, Mirko „Cro Copem” Filipoviciem.
 
Drugą zapowiedzianą galą było KSW 52, które odbędzie się 7 grudnia w Gliwicach. W przypadku tego wydarzenia karta walka też już się wypełnia. Największym medialnym ogłoszeniem tego eventu było jednak starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Powrót Mamed do walk przyciągnął sporą uwagę mediów we wrześniu i spowodował, że oczekiwanie na grudniową galę jest jeszcze większe.
 
We wrześniu aktywni medialnie byli również właściciele KSW. Martin Lewandowski i Maciej Kawulski udzielili wywiadów między innymi serwisowi Onet i portalom branżowym. Rozmowa z Martinem Lewandowski pojawiała się również w magazynie "Fighters Only". Dodatkowo o samej organizacji i jej historii napisano obszernie w jednym z największych światowych serwisów poświęconych MMA, Bloody Elbow. Materiały o KSW trafiły też do niemieckiego „Bilda” oraz mediów brytyjskich i chorwackich.
 
Ostatni, intensywny miesiąc, zakończył się dodatkowo z medialnym przytupem, konferencją prasową przed nadchodzącymi galami KSW 51 i 52 oraz ogłoszeniem walki Szymona Kołeckiego z Damianem Janikowskim.

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

16-02-2020

Mistrzowie poddań

Chociaż walka w parterze może czasami wydawać się skomplikowana, często jej efekty okazują się piękne dla oka, a poddania rywali wręcz ekwilibrystyczne. W historii organiza...