KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

07-11-2019

KSW z wizytą na stadionie Dinamo Zagrzeb

W środę popołudniu w Zagrzebiu, chorwaccy zawodnicy KSW pojawili się z wizytą na stadionie Maksimir, chorwackiego klubu piłkarskiego Dinamo Zagrzeb.
 
Zawodnicy zostali powitani przez prezesa zarządu, Vlatka Perasa oraz jednego z członków zarządu, Kresimira Antolica.
 
Chorwaccy zawodnicy: Antun Račić, Filip Pejić, Ante Delija, Ivan Erslan i Erko Jun wraz z dyrektorem zarządzającym KSW, Martinem Lewandowskim zostali zaproszeni na wycieczkę po stadionie, aby móc poznać historię drużyny Dinamo Zagrzeb i wymienić się poglądami na temat piłki nożnej i MMA.
 
W trakcie spotkania doszło również do przekazania zawodnikom KSW klubowych T-shirtów, a przedstawicielom Dinamo Zagrzeb pamiątkowych koszulek KSW 51 z podpisami zawodników.
 
Fighterzy i pracownicy organizacji KSW byli również gośćmi na meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Dinamo Zagrzeb i Szachtarem Donieck.
 
Przedstawiciele lokalnej drużyny będą natomiast gośćmi na gali KSW 51 w Zagrzeb Arenie, która odbędzie się 9 listopada.
 
Gala KSW 51 będzie pierwszym wydarzeniem organizacji w Chorwacji i zapowiada się na jeden z największych eventów świata MMA na Bałkanach.
 
Zdjęcia z wizyty zawodników KSW na stadionie Dinamo Zagrzeb można zobaczyć pod tym linkiem.

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

16-02-2020

Mistrzowie poddań

Chociaż walka w parterze może czasami wydawać się skomplikowana, często jej efekty okazują się piękne dla oka, a poddania rywali wręcz ekwilibrystyczne. W historii organiza...