KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

01-03-2021

Luty w KSW

Na początku lutego cały czas rozbrzmiewały jeszcze echa styczniowej gali KSW 58, ale już w drugiej połowie miesiąca kolejnej wydarzenie stało się najważniejsze w organizacji.

Pierwsze dni ostatniego miesiąca upłynęły pod znakiem gorących wydarzeń z gali KSW 58. Rozdano bonusy za najlepsze akcje tego eventu. Za najlepszy nokaut uznano zaskakujący finał starcia mistrzowskiego pomiędzy Danielem Torresem a Salahdine'em Parnasse'em. Z kolei najlepszym poddaniem na gali popisał się Robert Ruchała, który odklepał Daniela Bažanta dźwignią prostą na rękę. Za najlepsze starcie sobotniego wieczoru uznano pojedynek pomiędzy Shamilem Musaevem a Urošem Jurišiciem, ale ze względu na incydent, który wydarzył się po walce, pieniądze nie trafią do zawodników, a zasilą konta zbiórki na rzecz Laury Paczuły oraz Poli Omielańczuk. Sam incydent na gali pomiędzy Musaevem i  Jurišiciem zakończył się też dodatkowymi karami dla zawodników i osób uczestniczących w zdarzeniu.

W lutym odbyła się również gala rozdania Heraklesów, najważniejszych nagród w polskim MMA, przyznawanych od 2012 roku. Kapituła wybierająca laureatów przyznała organizacji Heraklesa za najlepsze wydarzenie roku - galę KSW 53: Reborn, która odbyła się 11 lipca w Warszawie. W tym roku Herakles powędrował również do rąk Mameda Khalidova za najlepszy nokaut. Mamed został wyróżniony za spektakularne skończenie w walce ze Scottem Askhamem, do którego doszło podczas gali KSW 55.

W drugiej połowie lutego karta walk nadchodzącej gali KSW 59 zaczęła się wypełniać. Swoich rywali poznali: Mariusz Pudzianowski i Antun Račić. Ogłoszono też następujące zestawienia: Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak, Łukasz Rajewski vs Mateusz Legierski, Michał Włodarek vs Darko Stošić, Damian Janikowski vs Jason Radcliffe i Sebastian Rajewski vs Savo Lazić.

Ostatni miesiąc przyniósł też fanom możliwość obejrzenie gali KSW 54, która trafiła do archiwum wydarzeń dostępnych w aplikacji KSW. Dodatkowo na kanale YouTube organizacji kibice mogli zapoznać się z ciekawymi rozmowami z Danielem Torresem i Salhdinem Parnasse’em, które przeprowadził Krzysztof Soszyński. Aktualny mistrz wagi piórkowej wystąpił również z rozmowie z Martinem Lewandowskim na profilu instagramowym szefa KSW.

 

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

18-04-2021

KSW60: Vademecum PPV

Szczegółowe informacje na temat PPV, jak i gdzie zamówić dostęp do KSW60. KSW60 : 24/04/2021, START: 20:00.   CYFROWY POLSAT Zamów dostęp do K...