KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

18-06-2010

Obóz KSW - znamy podział kadry trenerskiej

Siedemnastego lipca w miejscowości Jakubowo rozpocznie się czwarty Obóz KSW z udziałem zawodników KSW Team. Tak jak przy poprzednich wyjazdach wszyscy zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy i będą prowadzić zajęcia w wyznaczonych terminach.

Jako pierwsi (od siedemnastego do dwudziestego drugiego lipca) na obozie pojawią się Maciej Górski, Krzysztof Kułak i Antoni Chmielewski. Ich obecność gwarantuje wszystkim uczestnikom solidne zajęcia parterowe, a także stójkowe. W tych dniach również osoby będące na obozie mogą spodziewać się wczesnych pobudek i zajęć w terenie. Wszystko za sprawą popularnego "Highlandera", który zainicjował taką metodę wybudzania z letargu podczas wcześniejszych wyjazdów. - Super poranne rozruchy na pewno będą. Gwarantuję, że Maciek Górski już o to zadba - mówi Michał Garnys, specjalista ds. przygotowania fizycznego zawodników KSW Team.
Druga grupa zawodników, która pojawi się z mazurskiej miejscowości to również solidna kadra trenerska. Od dwudziestego drugiego lipca aż do zakończenia obozu adeptów MMA szkolić będą: Daniel Dowda, Mamed Khalidov i Jan Błachowicz. Ekwilibrystyczna walka na ziemi i duża dawka technik stójkowych gwarantowana.
Całe dziesięć dni obozu zapowiada się bardzo interesująco. Najlepiej świadczy o tym fakt, że wyjazdem zainteresowana jest dwukrotnie większa liczba osób niż przed rokiem. Udział w Obozie wezmą osoby początkujące, jak również zawodnicy z zawodowymi walkami (i nie chodzi tutaj o fighterów KSW Team). Właściciele Federacji KSW i koordynator wyjazdu Michał Garnys przygotowali jeszcze kilka niespodzianek dla wszystkich tych, którzy udadzą się na obóz w Jakubowie. Jakie? O tym poinformujemy wkrótce.