KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

23-01-2009

"Beast of the East": konferencja prasowa i oficjalne ważenie

Kilkanaście minut temu zakończyła się konferencja prasowa przed jutrzejszą galą "Beast of the East". Wzięli w niej udział organizatorzy zawodów, Tom Wesseling i Johannes Hofman oraz główni aktorzy zawodów, czyli sami zawodnicy.
Na spotkaniu z holenderską prasą obecni byli również przedstawiciele federacji KSW: Krzysztof Kułak, Adrian Krawczyk (sekundant "Modela"), a także współwłaściciel Naszej federacji, Martin Lewandowski.
Przebiegu konferencji nie będziemy relacjonować, ponieważ ważnych kwestii na niej nie poruszono. Można tylko wspomnieć, że Holendrzy pomyśleli tylko i wyłącznie o sobie i całe spotkanie prowadzone było w ich ojczystym języku, który jest dość ciężki do zrozumienia. Nawet - co dziwne - nie wspomniano o obowiązujących zasadach walki podczas sobotniej gali.
Prócz konferencji odbyło się również ważenie zawodników. Nasz fighter uzyskał na wadze rezultat 89,3 kilograma, zaś jego oponent Hans Stringer ważył 92,6 kilograma.
Wszyscy ci, którzy chcą obejrzeć fotografie z podróży do Holandii, konferencji prasowej, a także ważenia zapraszamy do galerii zdjęć. Aby ją obejrzeć wystarczy kliknąć tutaj lub w zdjęcie poniżej.

Image description

09-04-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 93

Kilkanaście minut temu zakończyła się konferencja prasowa przed jutrzejszą galą "Beast of the East". Wzięli w niej udział organizatorzy zawodów, Tom Wesseling i Johannes Ho...