KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

19-10-2017

Kup zezwolenie na publiczne odtwarzanie KSW 40 i zapewnij dodatkowe atrakcje w swoim barze, restauracji lub hotelu!

Kontynuując europejską ekspansję po niezwykle udanej gali w KSW 32: Road to Wembley, KSW ponownie zaprezentuje swoje znakomite show oraz najlepszych zawodników MMA w tej części świata.

W Dublinie dojdzie do pierwszego oficjalnego spotkania twarzą w twarz między Popkiem Monsterem, a Tomaszem „Strachu” Oświecińskim. Na gali KSW 40 pojawią się między innymi: Mariusz Pudzianowski (11-5, 5 KO, 2 Sub), który wejdzie do okrągłej klatki i skrzyżuje rękawice z doskonale znanym polskim kibicom Jamesem „Młotem” McSweeney’em (15-15, 9 KO, 6 Sub). Jedną z walk wieczoru będzie walka niepokonanego mistrza KSW w wadze lekkiej Mateusza Gamrota (13-0, 4 KO, 3 Sub), który będzie po raz drugi bronił tytułu w starciu ze znakomitym Irlandczykiem Normanem Parke’iem (23-6-1, 4 KO, 12 Sub). Czarny pas w judo i brazylijskim jiu jitsu oraz członek elitarnej jednostki specjalnej BOPE Paulo Thiago (18-9, 2 KO, 10 Sub) będzie rywalem Michała Materli. Świeżo upieczona mistrzyni KSW i piąta zawodniczka wagi muszej na świecie Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 Sub) stanie do pierwszej obrony pasa na KSW 40.

By móc publicznie odtwarzać KSW 40 w punkcie gastronomicznym, barze, klubie, restauracji czy w obiektach bazy noclegowej, m.in. w hotelach czy pensjonatach należy zakupić zezwolenie - warunki udzielenia zezwolenia na publiczne odtwarzanie transmisji KSW 40 określa Oferta Telewizji Polsat Sp. z o.o. współpracy w ramach publicznego odtwarzania KSW 40. Oferta zawiera udzielenie zezwolenia na publiczne odtwarzanie KSW 40 wraz z możliwością odbioru sygnału z wykorzystaniem posiadanego już dekodera HD lub CAM z oferty Cyfrowego Polsatu.

Kup zezwolenie! Szczegóły w aplikacji internetowej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z infolinią doradczą pod numerami telefonów: 801 005 511 (dla połączeń z telefonów stacjonarnych) lub 222 127 115 (dla połączeń z telefonów komórkowych) lub pod adresem mailowym: obslugalicencji@cyfrowypolsat.pl w dniach 16 października 2017r. - 6 listopada 2017r., od poniedziałku do soboty, w godzinach: 14:00-22:00, z wyłączeniem 22 października 2017r., w którym to dniu pytania będzie można zgłaszać od godziny 10:00 do zakończenia transmisji z gali KSW 40. *Opłata za połączenie zgodnie z taryfą operatora
UWAGA: Zezwolenie na publiczne odtwarzanie transmisji KSW 40 nie uprawnia do posługiwania się logotypami lub identyfikacją wizualną, do której prawa zastrzeżone są dla Telewizji Polsat Sp. z o.o., KSW Sp. z o.o. spółka komandytowa, organizatorów lub sponsorów KSW 40, ani do posługiwania się wizerunkami zawodników lub innych osób biorących udział w KSW 40.