KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

05-03-2018

Media o KSW - luty

Mimo iż luty jest krótkim miesiącem, media wykazały ponownie duże zainteresowanie marką KSW, a w szczególności jej galą w Łodzi. Blisko dwa tysiące publikacji w prasie, internecie i RTV w ogromnej większości w całości lub większej części dotyczyło organizacji, jej zawodników i wydarzeń.

Tematem numer jeden w drugi miesiącu roku były oczywiście wszelkie informacje związane z galą KSW 42. Dużo pisano o zawodnikach i zestawieniach karty walk. Publikowano zapowiedzi kolejnych starć, wywiady z fighterami i informacje o ostatnich zestawieniach zbliżającego się wydarzenia.

Również w lutym KSW ogłosiło oficjalnie galę we Wrocławiu, czym wzbudziło kolejną falę medialnych doniesień i spekulacji związanych z potencjalnymi zestawieniami walk oraz rywali dla już ogłoszonych zawodników, którzy mają wystąpić podczas tego wydarzenia.

Wracając jednak do gali KSW 42, warto nadmienić, że tuż przed eventem Mamed Khalidov był gościem Jarosława Kuźniara w programie „Onet rano”, a Michał Materla udzielił obszernego wywiadu magazynowi „CKM”. Maciej Kawulski natomiast wystąpił w nowym programie radiowym serwisu Weszlo.com i w dużej rozmowie z dziennikiem „Polska” opowiedział o zbliżających się galach i planach organizacji. Tymczasem Martin Lewandowski był gościem programu „Ludzie gospodarki” w Polskim Radiu 24 i udzielił wywiadu zagranicznemu serwisowi Sportbusiness.com.

Pisząc natomiast o mediach zagranicznych, warto również nadmienić, że ponownie wykazały one spore zainteresowanie wydarzeniami organizacji. Ariane Lipski, brazylijska mistrzyni KSW trafiła na łamy „Fighters Only”, największego magazynu poświęconego sportom walki, a serwisy branżowe pisały o gali KSW 42 i jej głównych aktorach. Dodatkowo KSW przygotowało dla swoich fanów interesujące materiały wideo, w których, Robin Black, znany i popularny analityk sportów walki przedstawiał swoje spojrzenie na najważniejsze zestawienia gali KSW 42.

Image description

11-06-2024

Zmiany w rankingu po KSW 95

Mimo iż luty jest krótkim miesiącem, media wykazały ponownie duże zainteresowanie marką KSW, a w szczególności jej galą w Łodzi. Blisko dwa tysiące publikacji...