KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

06-03-2018

Czołowy brytyjski ciężki Philip de Fries powalczy z Michałem Andryszakiem na KSW 43

Wakujący pas w królewskiej kategorii KSW znajdzie nowego właściciela już 14 kwietnia podczas gali KSW 43. We wrocławskiej hali stulecia przeciwnikiem Michała Andryszaka (20-6, 13 KO, 6 Sub) będzie czołowy brytyjski ciężki, Philip de Freis (14-6, 1 KO, 11 Sub).
 
Bilety na galę KSW 43 we Wrocławiu, która odbędzie się 14 kwietnia w Hali Stulecia, już do kupienia na eBilet.pl.
 
Philip De Fries to specjalista od parteru. Anglik na czternaście wygranych pojedynków aż jedenaście z nich kończył przez dźwignie lub duszenia. 31-latek z Sunderland wygrywał w karierze ze znanymi z walk dla KSW Olim Thompsonem i Jamesem Thompsonem. Tego ostatniego poddał w niecałe 2 minuty na gali Bellator MMA pod koniec ubiegłego roku. „F-11” wygrywał też przed czasem z Brettem Rogersem i Stavrosem Economou.
 
Michał Andryszak po przerwie od startów w KSW powrócił do najlepszej organizacji MMA w Europie podczas KSW 39: Colosseum, kiedy to zastąpił w ostatniej chwili Karola Bedorfa i już w pierwszej rundzie odklepał anakondą Michała Kitę. Znany z zamiłowania do błyskawicznego kończenia pojedynków i wyjątkowo mocnego ciosu, „Longer” na KSW 41 dołożył do rekordu 19. zwycięstwo w pierwszej odsłonie. Już w 26. sekundzie 25-latek trenujący w Poznaniu posłał na deski byłego mistrza królewskiej kategorii Fernando Rodriguesa Jr.

Image description

11-06-2024

Zmiany w rankingu po KSW 95

Wakujący pas w królewskiej kategorii KSW znajdzie nowego właściciela już 14 kwietnia podczas gali KSW 43. We wrocławskiej hali stulecia przeciwnikiem Michała Andrysz...