KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

07-08-2018

Media o KSW - lipiec

Mimo wakacji w lipcu działo się całkiem sporo w organizacji KSW, szczególnie pod koniec miesiąca, co też przełożyło się na ponad tysiąc medialnych doniesień o marce w prasie, internecie i RTV.

Na początku lipca organizacja KSW ogłosiła swój nowy projekt „Młodzi Mistrzowie”, który wzbudził duże zainteresowanie dziennikarzy. Szczegóły związane z przedsięwzięciem przedstawiał w mediach Grzegorz Sobieszek, który wspólnie z Martinem Lewandowskim wystąpił między innymi w Radiu dla Ciebie.

Następnie przyszedł czas na celebrację 15 urodzin marki KSW. Samo wydarzenie związane z tym świętem przyciągnęło wielu dziennikarzy, którzy przygotowywali wywiady zarówno z twórcami organizacji jak i zawodnikami walczącymi niegdyś w ringu, a dziś w okrągłej klatce KSW. O swoich wspomnieniach związanych z rozwoje organizacji Maciej Kawulski opowiedział między innymi portalowi Interia.pl, a Martin Lewandowski serwisowi Salon24.

Dalsza część miesiąca była już związana ze zbliżającą się galą KSW 45, która odbędzie się Londynie. Najpierw ogłoszono, że podczas tego wydarzenia wystąpi Michał Materla. Następnie okazało się, że w klatce dojdzie do starcia mistrzowskiego z Karolem Beodrfem i Philipem De Friesem w rolach głównych, a na koniec, podczas konferencji prasowej, ogłoszono starcie Materli z Janikowskim i rewanż Soldicia z Du Plesisem. Do tego wszystkiego niezwykle medialnym wydarzenie okazało się zwakowanie pasa przez Mameda Khalidova i zamknięcie turniejowej kary walk dodaniem do niej Michała Wójcika.

W lipcu w mediach sporo mówiło się również o charytatywnym meczu Marcina Gortata, w którego drużynie zagrał między innymi Damian Janikowski. Warto wspomnieć także o tym, że Maciej Kawulski odpowiedział na kilka ciekawych pytań dla miesięcznika „Playboy”, Mamed Khalidov udzielił między innymi interesującego wywiadu „Przeglądowi Sportowemu”, a Akop Szostak wystąpił w porannym programie „Pytanie na śniadanie”.