KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

28-02-2009

"El Testosteron" kontra "Dominator"? Bardzo możliwe!

Niespełna miesiąc temu najsilniejszy człowiek świata, wielokrotny triumfator zawodów strongman, Mariusz "Dominator" Pudzianowski oznajmił w mediach, że ma ochotę i jest gotowy stanąć w ringu. Federacja KSW, najbardziej prężna organizacja MMA w Europie od razu podjęła działania w tej sprawie.
Rywalem popularnego Pudziana miałby być debiutujący w MMA pięściarz, Marcin "El Testosteron" Najman. - Nie ukrywam, że jestem zainteresowany pojedynkiem przeciwko Mariuszowi. Taka walka skazana jest na rekordową oglądalność z racji, że Mariusz i ja jesteśmy dobrze znani nie tylko w kręgach sportowych. Pudzian jest siłaczem, ja bokserem, a pojedynek mielibyśmy stoczyć w neutralnej dla nas formule, w MMA. Nawet miałem okazję rozmawiać z Mariuszem na ten temat. Faktem jest, że wszyscy, wraz z Martinem Lewandowskim i Maćkiem Kawulski chcemy żeby do starcia doszło - wyznał Najman.
Żeby pojedynek doszedł do skutku pozostaje jedynie uzgodnić szczegóły między właścicielami federacji KSW, a obydwoma zawodnikami. Jednak już dziś wiadomo, że najpóźniej w połowie marca wszystko będzie jasne