KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

04-06-2019

Media o KSW – maj

W maju media ponownie wykazały ogromne zainteresowanie działaniami marki KSW, o której pisano i mówiono w prasie, internecie i RTV blisko dwa i pół tysiąca razy.
 
Najważniejszym wydarzeniem ostatniego miesiąca była oczywiście gala KSW 49, która odbyła się w Ergo Arenie. Dziennikarze o niej piszący najbardziej interesowali się postacią Michała Materli, który zmierzył się podczas tego wydarzenia ze Scottem Askhamem. Również Anglik, nowy mistrz KSW, znalazł się w gronie najbardziej medialnych postaci maja, a dołączyli do niego: Karol Bedorf, Roberto Soldić i Krystian Kaszubowski.
 
Podczas ostatniej gali KSW tradycyjnie już ogłoszono kolejne wydarzenie polskiej marki. Tym razem KSW powróci do Londynu i zorganizuje tam swoją jubileuszową, pięćdziesiątą galę. Trzecie wydarzenie w stolicy Anglii nie było jednak jednym zagranicznym tematem, który interesował dziennikarzy w ostatnim miesiącu. Również Bałkany, o których coraz częściej mówi się w kontekście gali KSW, wzbudzały spore zainteresowanie mediów.
 
Jednym z głośnych tematów związanych z KSW w maju była również decyzja Mateusza Gamrota o zwakowaniu dwóch pasów organizacji i czasowym odpoczynku od mocnego, sportowego trybu życia, który przez ostatnie lata dominował u niepokonanego „Gamera”.
 
W maju KSW zawitało również tradycyjnie ze swoim stoiskiem na targi Go Active Show, gdzie dziennikarze mogli porozmawiać zarówno z zawodnikami organizacji jak i z Martinem Lewandowskim, współtwórcą marki. Martin udzielił również w tym miesiącu bardzo ciekawego i obszernego wywiadu serwisowi Onet.pl. Maciej Kawulski natomiast, pojawił się w obszernej rozmowie dla portalu Sport.pl oraz dla jednego z największych zagranicznych serwisów piszących o MMA, MMAFighting.com. Dodatkowo obu współwłaścicieli marki można było posłuchać w rozmowach z dziennikarzami polskich serwisów branżowych.
 

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

02-07-2020

Czerwiec w KSW

Zbliżająca się wielkimi krokami gala KSW 53: Reborn zdominowała to, co działo się w czerwcu w największej organizacji MMA w Polsce. Kolejne zestawienia, które pojaw...

Image description

30-06-2020

KSW53: VADEMECUM PPV

CYFROWY POLSAT Zamów dostęp w usłudze pay-per-view i oglądaj na kanale 222 lub 333 w jakości HD.Start: sobota, 11 lipca, godz. 20:00•    Zam&oac...