KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

02-09-2019

Media o KSW – sierpień

Drugi wakacyjny miesiąc upłynął pod znakiem przygotowań do jubileuszowej gali KSW 50, która odbędzie się 14 września w Londynie i przyniósł blisko 900 publikacji na temat marki w prasie, internecie i RTV.
 
W sierpniu poznaliśmy kolejnych bohaterów gali KSW 50 – Dricus Du Plessis zmierzy się z Joiltonem Santosem Lutterbachem, a  Roberto Soldić z Patrikiem Kinclem. Nie obyło się też bez zmian na karcie walk, których było całkiem sporo. Ze starcia wieczoru wypadł Damian Grabowski, którego w pojedynku o pas wagi ciężkiej zastąpił Luis Henrique. W walce o pas wagi lekkiej pomiędzy Normanem Parke’iem i Marianem Ziółkowskim również doszło do zmiany, ponieważ Polak nabawił się kontuzji. W miejsce Mariana wszedł Marcin Wrzosek, były mistrz kategorii piórkowej. Dodatkowo z planowanej walki wypadła również Karolina Owczarz. Ostatecznie więc w starciu kobiet gali KSW 50 dojdzie do pojedynku Aleksandry Roli z Cathrine Costigan.  
 
Sierpień przyniósł też ciekawe zapowiedzi dwóch zawodników KSW, którzy chcieliby pojawić się w okrągłej klatce organizacji pod koniec tego roku. Pierwszym z nich jest były mistrz, Michał Materla, a drugim Damian Janikowski, który jest właśnie w trakcie przygotowań do gali KSW 50.
 
Pod koniec sierpnia odbył się również drugi w tym roku obóz sportowy KSW, w trakcie którego młodzi adepci MMA mieli okazję trenować pod okiem takich fachowców jak Szymon Bońkowski czy Łukasz Jurkowski. W trakcie obozu media branżowe przygotowały również ciekawe wywiady i relacje z tego wydarzenia.

Image description

24-02-2024

XTB KSW Epic – wyniki

Drugi wakacyjny miesiąc upłynął pod znakiem przygotowań do jubileuszowej gali KSW 50, która odbędzie się 14 września w Londynie i przyniósł blisko 900 publika...