KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

03-04-2020

Marzec w KSW

Ostatni miesiąc został zdominowany przez sytuację związaną z pandemią koronawirusa. I chociaż w pierwszej połowie marca przygotowania do gali KSW 53 szły pełną parą, ogłoszono kolejne pojedynki, a wśród nich długo wyczekiwaną walkę Mateusza Gamrota, ostatecznie wydarzenie musiało zostać odwołane.
 
Pokaźne medialne zainteresowanie sytuacją sportowego świata w czasach koronawirusa wpłynęło również na aktywność szefów organizacji KSW. Zarówno Maciej Kawulski jak i Martin Lewandowski wstąpili w audycji „Jurasówka” Newonce Radio, obaj udzielili również wywiadów między innymi serwisowi MMA Rocks. Maciej Kawulski był też gościem Mateusza Borka w Kanale Sportowym, pojawił się również w serwisie Sport.pl i Polsacie Sport, a Martin Lewandowski gościł w audycji "Eurobash" amerykańskiego serwisu MMA Fighting.
 
W marcu odbyła się premiera programu „Tylko Jeden” na antenie Polsatu. Wśród gości specjalnych pierwszych odcinków pojawiły się takie postacie jak Marian Ziółkowski czy Mariusz Pudzianowski. Odbyły się również pierwsze walki programu, a uczestnicy mieli okazję zaprezentować widzom jak wyglądają przygotowanie do pojedynków i proces cięcia wagi przed starciami.
 
W związku z odwołaniem gali KSW 53 organizacja postanowiła przygotować dla fanów materiały powtórkowe z najciekawszych wydarzeń marki. Wybrane gale można więc było oglądać na antenach Polsatu. Dodatkowo kibice mieli okazję zobaczyć w całości galę KSW 41 i KSW 39: Colosseum na kanale organizacji w serwisie YouTube.