KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

01-07-2020

Największa rosyjska telewizja sportowa pokaże gale KSW

Tuż przed zbliżającą się galą KSW 53: Reborn lider europejskiego rynku MMA podpisał umowy z dwiema zagranicznymi stacjami telewizyjnymi.

Pierwsza z nich dotyczy praw do transmisji gal KSW przez Match TV, największą rosyjską telewizję sportową.

Należąca do Gazprom Media Holding stacja pokaże już najbliższe wydarzenie KSW i będzie je transmitować nie tylko w Rosji, ale również  w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Mołdawii, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie i na Białorusi.

Dzięki podpisanej umowie fani będą mogli zobaczyć gale KSW zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej stacji oraz w internecie.

– Cieszę się, że kolejne kraje dołączają do wielkiej rodziny KSW – powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, komentując nowe umowy. -  Nasi sąsiedzi zawsze byli dla nas bardzo atrakcyjnym rynkiem. Teraz przyszedł czas, aby regularnie zacząć przedstawiać markę KSW wśród wschodniej części Europy. Ale na tym nie poprzestajemy.

Druga umowa dotycząca praw telewizyjnych do transmisji gal KSW została podpisana z indonezyjskim koncernem medialnym Mola TV.  

– Nasza działalności coraz częściej jest doceniana również w krajach Azji – stwierdził Lewandowski. –  Zainteresowanie walkami w okrągłej klatce potwierdził indonezyjski holding, który będzie promował gale KSW w najbliższych latach.

Również w tym przypadku porozumienie o współpracy rozpocznie się wraz z galą KSW 53: Reborn, do której dojdzie już 11 lipca.

W głównych walkach wieczoru gali KSW 53: Reborn kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0, 4 KO, 4 Sub) a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego (20-8-1, 3 KO, 8 Sub), który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska (14-6, 5 KO, 3 Sub).

Galę KSW 53 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych oraz w Internecie na KSWTV.com i Ipla.tv.

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

02-08-2020

Lipiec w KSW

W lipcu nastąpił długo wyczekiwany powrót organizacji KSW z kolejną galą. Zanim jednak kibice mieli okazję obejrzeć KSW 53: Reborn, magazyn "Fighters Only", najwięks...

Image description

20-07-2020

Michał Kita wraca do KSW

Jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA, Michał „Masakra" Kita (19-11-1, 11 KO, 5 Sub) wróci do okrągłej klatki...

Image description

20-07-2020

Izu Ugonoh zadebiutuje w KSW!

Były pięściarz i pretendent do tytułu mistrza Polski w wadze ciężkiej w boksie, Izuagbe Ugonoh (0-0) zasili szeregi organizacji KSW. Utytułowany kickbokser zadebi...

Image description

11-07-2020

KSW 53: Reborn – wyniki

Wyniki gali KSW 53: Reborn, która odbyła się 11 lipca w studiu telewizyjnym. Walka wieczoru: Mateusz Gamrot rozbił w pięknym stylu Normana Parke’a Starciem...