KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

24-08-2020

Scott Askham przedłużył kontrakt z KSW

Scott Askham (19-4), mistrz KSW wagi średniej, przedłużył kontrakt z największą europejską marką MMA.

Scott Askham idzie przez organizację KSW jak prawdziwa burza. Po raz pierwszy zawalczył w okrągłej klatce w marcu roku 2018 i zmierzył się wówczas z Michałem Materlą, którego rozgromił dosłownie w nieco ponad minutę.

W drugiej walce dla największej europejskiej marki MMA stanął naprzeciwko Marcin Wójcika, ale i jego odprawił błyskawicznie potężnymi kopnięciami na korpus. Starcie to było częścią turnieju o prymat w kategorii średniej. Co ciekawe, w finale Askham spotkał się ponownie z Michałem Materlą. Tym razem Polak dał zdecydowanie mocniejszy odpór Anglikowi, ale ostatecznie to ponownie Scott znokautował Michała. Tym samym na biodrach Askhama zawisł pas mistrzowski organizacji KSW.

W swoim ostatnim boju Askham zmierzył się z prawdziwą legendą MMA nad Wisłą, Mamedem Khalidovem, i wygrał z nim jednogłośną decyzją sędziów.

Aktualnie 32-latek oczekuje na obronę pasa mistrzowskiego i jak sam mówi, jest bardzo zadowolony z przedłużenia współpracy z KSW.

– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę ponownie podpisać kontrakt z KSW – powiedział Askham. – W swojej karierze walczyłem na całym świecie, ale to KSW jest zdecydowanie najlepszym miejscem do rywalizacji. Jako mistrz KSW wagi średniej zamierzam bronić mojego pas przez długi czas.

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

30-11-2020

Listopad w KSW

W listopadzie organizacja KSW po raz kolejny w tym roku powróciła do Łodzi, gdzie przygotowała galę KSW 56. W ośmiu walkach wydarzenia kibice mieli okazję zobaczyć c...

Image description

14-11-2020

KSW 56 – Wyniki

Przedstawiamy wyniki z gali KSW 56, która odbyła się 14 listopada. Roberto Soldić brutalnie rozbił Michała Materlę W walce wieczoru KSW 56 Michał Materla, prawdziw...