KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

15-05-2009

Czempioni w "Champions" spotkali się z prasą

Konferencja przed jedenastą galą "Konfrontacji Sztuk Walki" stała się faktem. Duże zainteresowanie ze strony mediów, prezentacja mistrzowskiego pasa, a także obecność zawodników to wszystko towarzyszyło spotkaniu z przedstawicielami prasy.
Dziennikarski event poprowadził Paweł Wójcik, znany wszystkim komentator telewizji "Polsat Sport". Opowiedział o historii KSW, kwestiach organizacyjnych, a także wprowadził zgromadzonych w nastrój walki o prestiżowy tytuł.
Głos podczas konferencji zabrali również właściciele Federacji KSW, Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, którzy ujawnili pary ćwierćfinałowe turnieju. I tak w pierwszej z nich zmierzą się ze sobą Vitor Nobrega i Łukasz Christ. Kolejna dwójka to Sergey Nikitin (w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Aleksandra Shlemenko) i Artur Kadłubek. Po drugiej stronie drabinki dwie kolejne pary Michele Verginelli kontra Aslambek Saidov oraz Andre Reinders i Krzysztof Sadecki.
W następnej kolejności przedstawiono dwie ekstrawalki z udziałem powracającego Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego (zmierzy się z Attilla Vegh) oraz jedynego, dwukrotnego triumfatora turnieju KSW Antoniego Chmielewskiego (skrzyżuje rękawice z Michaelem Knaapem, który w ostatniej chwili zastąpił Petra Ondrusa).
Ostatnie kilkanaście minut konferencji prasowej zostało poświęcone najważniejszemu piątkowemu wydarzeniu w europejskim półświatku MMA, czyli walce o pas Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW. Obaj pretendenci do tytułu - Mamed Khalidov i Daniel Acacio - stawili się osobiście, by zaprezentować się tym wszystkim mediom, które dopiero poznają MMA i nie znają ich nazwisk.
Kilka słów przemowy z ust obu fighterów, seria wywiadów i można było spotkanie zakończyć.
W tym miejscu należy podziękować restauracji "Champions", która po raz kolejny przygotowała spotkanie dla Federacji KSW. Po raz kolejny cała obsługa, a także kucharze profesjonalnie przyjęli wszystkich, którzy przybyli. Mnóstwo napoi "Bullit", przepyszne żeberka i skrzydełka z kurczaka w pełni zadowoliły dziennikarzy. "Champions" wielkie dzięki! czempioni


Image description

09-04-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 93

Konferencja przed jedenastą galą "Konfrontacji Sztuk Walki" stała się faktem. Duże zainteresowanie ze strony mediów, prezentacja mistrzowskiego pasa, a także obecność zawod...