KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

12-08-2022

Droga do KSW 73 - Miłosz Melchert i Carl McNally

Walką otwarcia gali KSW 73 będzie pojedynek dwóch debiutujących w okrągłej klatce zawodników. Obaj są niepokonani i znajdują się na początku swojej drogi przez zawodowy świat MMA. Miłosz Melchert i Carl McNally zmierzą się z sobą 20 sierpnia na Torwarze.

Bilety na galę KSW 73 dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Miłosz Melchert zadebiutował w zawodowym MMA w marcu 2022 roku podczas gali Amber Fight MMA. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie nokautem, który Miłosz zafundował swojemu rywalowi. Już w drugim boju zawodnik z Słupska spróbował swoich sił w klatce organizacji Babilon MMA i dał tam świetny popis umiejętności rozbijając przeciwnika kopnięciem na korpus.

Dwie zawodowe wygrane zostały wsparte doświadczeniem wyniesionym z amatorskich mat. Melchert ma na swoim koncie między innymi tytuł mistrza Polski Amatorskiej Ligi MMA 2020. Swoje umiejętności szlifował jednak również tocząc boje amatorskie na zawodowych wydarzeniach. Walczył dla takich organizacji jak Time of Masters, Octagon No Mercy czy Carpathian Warriors.

Teraz Miłosz zadebiutuje w największej polskiej organizacji MMA i będzie chciał zanotować trzecie zwycięstwo z rzędu.

Carl McNally stoczył na razie jeden zawodowy pojedynek, który wygrał w pierwszej rundzie duszeniem gilotynowy. Co jednak ciekawe, ta technika jest jego ulubionym sposobem kończenia walk. McNally w taki właśnie sposób wygrywał wiele swoich pojedynków na zawodach amatorskich.

Carl toczył amatorskie boje w MMA od roku 2012. Do tej pory bił się głównie na Wyspach Brytyjskich dla takich organizacji jak: Cage Warriors Academy Ireland czy Clan Wars. W roku 2015 wyruszył jednak do USA, gdzie w Las Vegas wziął udział w najważniejszych zawodach amatorskich na świecie. Podczas Mistrzostw Świata IMMAF 2015 radził sobie bardzo dobrze i ostatecznie wywalczył brązowy medal. 

Zawodnik z Belfastu przez wiele lat gromadził doświadczenie w amatorskim MMA i teraz chce je przełożyć na wynik w zawodowych bojach. Podczas gali KSW 73 spróbuje dopisać do rekordu kolejną wygraną.

Melchert i McNally pokazali w swoich dotychczasowych walkach, że potrafią bić się efektownie i efektywnie. Jak zakończy się ich zderzenie na gali KSW 73 w Warszawie? Przekonamy się już 20 sierpnia na Torwarze.