KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

30-11-2022

„Chcę z nim powalczyć w stójce” – Lom-Ali Eskiev o starciu z Danielem Rutkowskim

Lom-Ali Eskiev idzie po trzecie zwycięstwo w KSW, a na jego drodze stanie tym razem Daniel Rutkowski.

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl #Gliwice

Podczas gali XTB KSW 77 dojdzie do pojedynku numeru jeden rankingu wagi piórkowej KSW, Daniela Rutkowskiego, z numerem dwa tego zestawienia, Lom-Alim Eskievem. Pojedynek Daniela Rutkowskiego z Lom-Alim Eskievem był już zestawiony na galę KSW 73, ale reprezentant UFD Gym musiał się z niego wycofać.

– Nie mogłem zawalczyć, bo chorowałem – mówi Eskiev. –  Wygląda jednak na to, że walka jest nam pisana, więc do niej dojdzie. Teraz już nic mnie nie zatrzyma. On jest numerem jeden, a ja numerem dwa. Będę gotów na sto procent i to będzie problem dla „Rutka”.

Lom-Ali Eskiev ma za sobą dwie walki w okrągłej klatce KSW. W pierwszym boju szybko poddał Gilbera Ordoneza, a w drugim wygrał z byłym pretendentem do tytułu, Damianem Stasiakiem.

– Eskiev to jeden z najgroźniejszych zawodników w całym KSW – mówi Martin Lewandowski, jeden z szefów organizacji.

Przed nadchodzącym bojem Lom-Ali Eskiev zapowiada, że chce dać efektowny pojedynek.

– Chcę z nim powalczyć w stójce. Na hali będzie bardzo dużo ludzi, mnóstwo gwiazd. Dlatego chcę pokazać świetny bój. Zrobię wszystko, żeby nie zawieść fanów, którzy trzymają za mnie kciuki. Jeśli trafię go pierwszy, on od razu pójdzie po obalenie. 

30-latek trenujący na co dzień w UFD Gym jest aktualnie na fali pięciu wygranych z rzędu i podczas gali XTB KSW 77 będzie chciał ponownie zatryumfować w klatce.

Do walki Eskieva z Rutkowskim dojdzie 17 grudnia w Arenie Gliwice.

Image description

11-06-2024

Zmiany w rankingu po KSW 95

Lom-Ali Eskiev idzie po trzecie zwycięstwo w KSW, a na jego drodze stanie tym razem Daniel Rutkowski. Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprz...