KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

29-05-2023

Radosław Paczuski: „Zrobię wszystko, żeby ta walka przeszła do legendy”

Podczas gali na PGE Narodowym Radosław Paczuski stoczy kolejną walkę przed własną publicznością.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl

Radosław Paczuski ma za sobą trzy efektowne występy w KSW. Ostatni raz walczył na gali XTB KSW 78 i w emocjonującym pojedynku, który został wybrany najlepszą walką wieczoru, musiał uznać wyższość Tomasza Romanowskiego. Przed tym starciem Paczuski pozostawał niepokonany w zawodowym MMA. Teraz wejdzie do klatki rozstawionej na PGE Narodowym i liczy na mocny doping.

– To będzie w moim mieście, w Warszawie – mówi Radek. – Spodziewam się naprawdę głośnego dopingu. Nasze sektory będą pełne. Ludzie się mobilizują. Będą bębny, będzie mocny doping, będzie nas słychać.

Podczas XTB KSW Colosseum 2 Paczuski stanie do boju z Michałem Materlą.

–  Pokonał wielu wspaniałych zawodników, wiele wojen toczył. Sam oglądałem te walki z wielkim zaciekawieniem. Zawodnik, który jest w MMA ponad 20 lat. Na pewno za nim przemawia doświadczenie w tej dyscyplinie. Za mną natomiast stoją bardzo silne uderzenia i dynamika ciosów, więc myślę, że każdy ma atuty w tym pojedynku.

Reprezentant Uniq Fight Club wszedł do świata MMA z kickboxingu, w którym stoczył ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów. Teraz stąpa twardo po drodze wytyczonej przez świat MMA i zapowiada kolejną świetną walkę.

– Michała traktuję jak legendę, bardzo go szanuję, natomiast drzwi klatki się zamykają, zamieniam się w bestię i idę po zwycięstwo. PGE Narodowy, legendarne miejsce. Michał Materla, legendarny zawodnik, a ja ze swojej strony zrobię wszystko, żeby ta walka również przeszła do legendy.

Do konfrontacji Radosława Paczuskiego z Michałem Materlą dojdzie już 3 czerwca na PGE Narodowym.