KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

09-04-2010

Ludzie KSW - Marta Masłowska

Dołączyła do ekipy KSW Team przed piątą edycją „Konfrontacji Sztuk Walki”. Jej profesjonalizm i sumienność została zauważona przez właścicieli Federacji KSW, którzy powierzyli jej bardzo odpowiedzialną funkcję koordynatora imprezy, czyli w wolnym tłumaczeniu „reżysera zamieszania” oraz kierownika planu w jednej osobie. Marta Masłowska na codzień pracuje przy produkcjach filmowych w charakterze drugiego reżysera. Jej dokonania w tej dziedzinie można zobaczyć na stronie internetowej Filmu Polskiego.
– KSW to dla mnie ogromna KOPRODUKCJA wielu zasobów ludzkich, ukoronowana olbrzymią SATYSFAKCJĄ, istniejąca i rozwijająca się dzięki ogromnemu WYSIŁKOWI wszystkich ludzi biorących udział w tym przedsięwzięciu. Dzięki pracy przy KSW poznałam nieprzeciętnych ludzi, z którymi współpracowałam przy kolejnych edycjach. Są to fachowcy w swoich dziedzinach, ale również cudowni ludzie poza pracą. Kilkoro z nich stało się moimi serdecznymi kumplami. Pomimo energii i czasu jakie trzeba włożyć w przygotowanie tejże imprezy, pomimo stresów spowodowanych nieprzewidywanymi okolicznościami, a czasem zwykłymi błędami, jakie zdarza się popełnić po drodze, pomimo nieprzespanych nocy tuż przed każdym eventem, pomimo zmian w grafikach walk, pomimo krwi, która czasami leje się na ringu - uwielbiam to! Po prostu nie ma nic piękniejszego, jak spojrzeć na efekt końcowy naszych wspólnych starań i zmagań, na najlepszą galę MMA w środkowej Europie, która niczym nie odstaje od światowych imprez tego typu. Jestem dumna, że mogę uczestniczyć w rozwoju marki, która rozpoznawalna jest już na całym świecie – wyznaje.

Image description

11-06-2024

Zmiany w rankingu po KSW 95

Dołączyła do ekipy KSW Team przed piątą edycją „Konfrontacji Sztuk Walki”. Jej profesjonalizm i sumienność została zauważona przez właścicieli Federacji KSW, k...