KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

24-04-2010

Wygraj zaproszenie na walkę Pudzianowskiego i Khalidova!

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od wyczekiwanej gali Konfrontacja Sztuk Walki 13. W walce wieczoru po raz drugi na ringu zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, który zmierzy się z mistrzem japońskiej organizacji "Deep" Yusuke Kawaguchi. Teraz w Gadu-Gadu można wygrać podwójne zaproszenia na galę KSW 13!

Pudzianowski i Khalidov na żywo w telewizji.

Gala KSW 13 już 7 maja w katowickim "Spodku". Oprócz walki Pudzianowskiego na ringu zaprezentuje się także Mamed Khalidov w walce z Japończykiem Ryuta Sakurai.
Czy Polacy zwyciężą gości z Japonii? Czy najsilniejszy człowiek świata, którego poprzednia walka z Najmanem trwała zaledwie 44 sekundy, zwycięży równie szybko? A może zwycięzcą będzie bardziej doświadczony japoński mistrz walki w parterze? Czy Mamed Khalidov pokaże klasę?
Możesz się o tym przekonać na własne oczy. Ustaw opis graficzny ze swoim faworytem w swoim Gadu-Gadu i weź udział w losowaniu wejściówki na galę KSW 13.

Jak wygrać?
To proste! Wejdź na stronę Gadudodatki.pl i ustaw opis graficzny ze swoim faworytem. Spośród osób, które to zrobią wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na galę KSW 13 a także zestawy wyjątkowe gadżety - rękawice, koszulki i czapeczki KSW.

Nie czekaj! Ustaw opis i przeżyj niezapomniane emocje na żywo podczas walk Pudzianowskiego i Khalidova! Gadudodatki.pl