KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

12-05-2010

Dzięki Gold Taxi japończycy zwiedzili Kraków

Miły prezent zaserwowali właściciele Federacji KSW siedmioosobowej grupie z Japonii, która przyjechała na KSW 13. Yusuke Kawaguchi i Ryuta Sakurai wraz ze swoimi towarzyszami udali się na wycieczkę po Krakowie. W tym miejscu należy podkreślić, że inicjatywa byłaby niemożliwa gdyby nie Partner Federacji KSW, firma taksówkarska Gold Taxi, która woziła przybyszów z Azji i pomagał w zwiedzaniu dawnej Stolicy naszego kraju.

Jak się okazało prezent od Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego był strzałem w dziesiątkę. Japończycy byli wręcz zachwyceni możliwością zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Ich rozpoznawalność na ulicach Krakowa była również zauważalna. Co chwilę podchodzili do nich kibice po autografy i pamiątkowe zdjęcie. - Jesteśmy bardzo wdzięczni właścicielom KSW za możliwość zwiedzania tego miasta - wyznaje Kawaguchi. - Dziękujemy za taki fantastyczny prezent. Wycieczka pozostawi w nas niezapomniane wrażenia i będzie bardzo silnym bodźcem, żeby jeszcze raz tutaj przyjechać - dodaje Sakurai.
Prócz zwiedzania zabytkowych miejsc w Krakowie, Japończycy mieli również możliwość spróbowania tradycyjnej polskiej kuchni. Trzeba przyznać, że schabowy, mielony oraz bigos to dania, które smakowały im najlepiej. - Nie mogłem się nadziwić, ile mogą w siebie wrzucić. Polskie Jadło im naprawdę smakowało - opowiada pan Artur, tłumacz języka japońskiego, który towarzyszył azjatyckiej ekipie od początku wizyty w Polsce.
W tym miejscu raz jeszcze należy podziękować Partnerowi, firmie Gold Taxi i prezesowi Łukaszowi Tomaszewskiemu za zagwarantowanie w pełni profesjonalnej floty samochodowej dla wszystkich uczestników gali KSW 13 i pomoc w organizacji transportu dla gości z Japonii do Krakowa.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki po Krakowie, która znajduje się tutaj