KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

17-05-2010

Amerykańska walka "Pudziana" w Polsacie Sport!

Mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich miłośników wszechstylowej walki wręcz i Mariusza Pudzianowskiego. Telewizja Polsat doszła do porozumienia z amerykańskimi organizatorami gali „Moosin”, co do transmisji w Polsce. Oznacza to, że pojedynek niepokonanego w formule MMA „Pudziana” i byłego czempiona wagi ciężkiej UFC Tima Sylvi będzie można obejrzeć na żywo w telewizji Polsat Sport.

– Doszliśmy do porozumienia z właścicielami gali Moosin i będziemy transmitować amerykański pojedynek Mariusza Pudzianowskiego na antenie Polsatu Sport. Niebawem zostanie podpisana umowa na relację z imprezy – mówi Paweł Wójcik, zastępca dyrektora ds. sportu w Telewizji Polsat.
W tej chwili trudno jest Nam odpowiedzieć na pytanie ile pojedynków zostanie pokazanych, i czy wśród nich będzie walka z udziałem weterana ringów KSW, pierwszego triumfatora turnieju „Konfrontacji Sztuk Walki”, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. Pewne jest natomiast, że do studia zostaną zaproszeni przedstawiciele Federacji KSW, a prowadzić je będzie właśnie Wójcik.