KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

01-02-2021

Styczeń w KSW

Początek nowego roku upłynął w KSW pod znakiem gali KSW 58. Było to pierwsze wydarzenie organizacji zaplanowane na najbliższe dwanaście miesięcy.

Przez cały styczeń fani organizacji poznawali kolejnych uczestników nadchodzącego wydarzenia, które ostatecznie przyniosło wszystko to, co w MMA najciekawsze. Były więc nokauty, poddania i pas na biodrach nowego mistrza.

W walce wieczoru KSW 58 Salahdine Parnasse stanął do obrony pasa wagi piórkowej przeciwko nieprzewidywalnemu Danielowi Torresowi. Pojedynek rozegrał się bardzo szybko. Po kilku wymianach w stójce Daniel Torres trafił mistrza ciosem, po którym Salahdine padł na matę. Tym samym Brazylijczyk jako pierwszy zawodnik w historii pokonał Francuza, a po walce zasiadł na tronie wagi piórkowej organizacji KSW.

Jedną z atrakcji gali KSW 58 był też pojedynek Szymona Kołeckiego i Martina Zawady, w którym były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów skutecznie wprowadził w życie założony plan na walkę i wypunktował doświadczonego Zawadę.

Tradycyjnie w trakcie wydarzenia zapowiedziano również kolejną galę. KSW 59 odbędzie się już 20 marca. Podczas tego eventu kibice zobaczą w klatce między innymi Mariusza Pudzianowskiego i Antuna Racicia.

Ogłoszono również, że na ten rok KSW planuje aż osiem lub nawet dziewięć wydarzeń, w tym kilka poza granicami Polski.

W styczniu sporo mówiło się również o planowanym od dawna debiucie w KSW Martyna Forda, potężnego kulturysty, który rozpoczął już swoje przygotowania do walki i na bieżąco przedstawia nagrania z nich w mediach społecznościowych.

W ostatnim miesiącu opublikowano w mediach sporo ciekawych materiałów na temat KSW. Martin Lewandowski pojawił się na kanale YouTube u Andrzeja Kostyry. Paweł Wójcik był gościem Przemysława Iwańczyka w Radiu Tok Fm, a Wojsław Rysiewski tradycyjnie już omówił kartę walkę nadchodzącej gali w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem dla serwisu Inthecage.pl. Zawodnicy KSW gościli też między innymi w studiu programu „Koloseum”, a pierwsza gala w tym roku była również opisywana na łamach mediów zagranicznych.

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

18-04-2021

KSW60: Vademecum PPV

Szczegółowe informacje na temat PPV, jak i gdzie zamówić dostęp do KSW60. KSW60 : 24/04/2021, START: 20:00.   CYFROWY POLSAT Zamów dostęp do K...