KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

11-09-2009

Sport Management Polska dla Konfrontacji Sztuk Walki

Federacja KSW pragnie poinformować, że nawiązała współpracę z firmą Sport Management Polska (SMP). Współpraca oznacza, że Sport Management Polska będzie wyłącznym partnerem marketingowym Naszej Federacji.
- Wspomożemy największą w Polsce imprezę sportów walki, która jest jednocześnie największą galą MMA w Europie. KSW jest liderem w swoim sektorze, a filozofią naszej firmy jest praca z najlepszymi – powiedział prezes zarządu Sport Management Polska Grzegorz Kita.

- Zakończyliśmy szczegółowy proces doboru partnerów, którzy wesprą nasze przedsięwzięcie. Zdecydowaliśmy się na współpracę ze Sport Management Polska m.in. ze względu na doświadczenie i profesjonalizm tej firmy – powiedział współwłaściciel Federacji KSW, Maciej Kawulski.

- Przykładamy bardzo dużą wagę do doboru partnerów, dzięki temu nasze gale są dziś, po pięciu latach od narodzin, imprezami światowego formatu – dodał współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

Image description

09-04-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 93

Federacja KSW pragnie poinformować, że nawiązała współpracę z firmą Sport Management Polska (SMP). Współpraca oznacza, że Sport Management Polska będzie wyłącznym partnerem...