KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

19-09-2009

Hell Cage IV: Relacja z ważenia

Niespełna piętnaście minut temu zakończyło się oficjalne ważenie przed jutrzejszą galą Hell Cage IV, na której swoją walkę stoczy zawodnik KSW Team Antoni "Chmielu" Chmielewski.
Punkt 18:00 wszyscy uczestnicy czeskiej gali stawili się w lobby hotelu "Quality Praha", aby wspólnie iść się zważyć. I tak oto Nasz zawodnik wniósł na wagę 91,8kg, zaś jego oponent o pół kilograma więcej. Co ważne, żaden z fighterów biorących udział w jutrzejszych zawodach nie przekroczył dopuszczalnego limitu wagowego.
Po ważeniu organizatorzy poinformowali wszystkich, że kolejność wejścia na wagę to również kolejności walk na gali. Oznacza to, że walka Antka z Litwinem Egidijusem Valaviciusem będzie szóstym pojedynkiem. - Nie ważne który w kolejności będę walczyć. Najistotniejsze jest to, że czuję się wyśmienicie i jestem to tego pojedynku przygotowany - podsumował Chmielewski.

Zobacz gelerię zdjęć

Image description

09-04-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 93

Niespełna piętnaście minut temu zakończyło się oficjalne ważenie przed jutrzejszą galą Hell Cage IV, na której swoją walkę stoczy zawodnik KSW Team Antoni "Chmielu" Chmiele...