KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

24-09-2009

Maciej Górski rozpoczął współpracę z klubem "Everybody"

W dniu dzisiejszym Maciej Górski podpisał umowę z najlepszym w centrum Warszawy klubem fitness - "Everybody Fitness Club". Podczas - Pan Maciej osobiście nas odwiedził i zaproponował współpracę. Jesteśmy jednym z nielicznych klubów, który posiada ring bokserski, więc myślę, że to zaważyło na współpracy - powiedziała Anna Cukier, menedżerka klubu. - Jestem zadowolony, że mogłem podpisać umowę z tak profesjonalnym klubem jakim jest "Everybody". Dzięki tej współpracy będę mógł jeszcze lepiej przygotowywać się do swoich startów w MMA - wyznał Górski.
Klub "Everybody" to fitness, siłownia, ring bokserski oraz spa. "Góral" dzięki współpracy będzie mógł korzystać ze wszystkich tych usług. Wizerunku Maćka będzie użyty między innymi na naszej stronie internetowej, co będzie dla klubu dodatkową reklamą - mówi drugi z menedżerów, Maciej Zawadka.
Właściciele Federacji KSW, Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, jak również menedżerowie nie wykluczają, że w przyszłości nawiązana zostanie szersza współpraca między obiema stronami. - Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju nowe propozycje - kończy Cukier.

Image description

09-04-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 93

W dniu dzisiejszym Maciej Górski podpisał umowę z najlepszym w centrum Warszawy klubem fitness - "Everybody Fitness Club". Podczas - Pan Maciej osobiście nas odwiedził i...