KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

21-12-2009

W lutym drugi obóz z KSW Team

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że już w lutym Federacja KSW organizuje drugi w historii obóz z KSW Team. Wszyscy z Państwa, którzy pojechali z Nami wiedzą, że taka wyprawa owocuje i można się na niej wiele nauczyć. Tym razem - ze względu na daty ferii zimowych w poszczególnych województwach - przygotowaliśmy dwa termin obozu. Informacje i szczegóły poniżej:

PIERWSZY TERMIN (od 31 stycznia do 7 lutego)

Obóz z zakwaterowaniem w Domu Wczasowym „Limba”, w Wiśle. Przepiękna panorama Beskidu Śląskiego, wspaniałe lasy idealnie nadające się do biegów przełajowych oraz rewelacyjne warunki narciarskie. Niedaleko od ośrodka, w miejscowości Skoczów znajduje się Aqua Park „Delfin”, w którym skorzystać można z basenów, biczów wodnych, kręgielni, a także dziewięćdziesięciotrzymetrowej zjeżdżalni.
Informacje dodatkowe:
* W cenę obozu wliczony jest nocleg, trzy posiłki dziennie oraz zajęcia prowadzone przez zawodników KSW Team.
*Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.
KOSZT OBOZU: 1350pln

DRUGI TERMIN (od 13 do 20 lutego)

Obóz z zakwaterowaniem w Domu Wczasowym „Beskid”, położonym w malowniczej scenerii u podnóża góry Czupel, dwa i pół kilometra od centrum Wisły. Ośrodek posiada własny basen kąpielowy o wymiarach 12,5x7,5m, jacuzzi, saunę fińską z aromaterapią, a także zapleczem relaksacyjnym. Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.
Informacje dodatkowe:
* W cenę obozu wliczony jest nocleg, trzy posiłki dziennie oraz zajęcia prowadzone przez zawodników KSW Team.
* Istnieje możliwość zabrania ze sobą sprzętu narciarskiego. Jednak Federacja KSW nie zapewnia korzystania ze stoków, wyciągów itd.
KOSZT OBOZU: 1350pln

** W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z Michałem Garnysem pod numerem telefonu: 0-510-301-130 lub na e-mail: michal.garnys@konfrontacja.com

** Jeśli jesteście Państwo zdecydowani i chcecie wraz z Federacją KSW wyjechać na obóz prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj. Prosimy, żeby w polu dodatkowych informacji napisać, który termin Państwa interesuje.

Image description

09-04-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 93

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że już w lutym Federacja KSW organizuje drugi w historii obóz z KSW Team. Wszyscy z Państwa, którzy pojechali z Nami wied...