Aktualności | News

Image description

03-10-2014

KSW 28: Michał Matera zdecydowanie lepszy od Bezerry w Szczecinie

Mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla nie dał większych szans Jorge’owi Luisowi Bezerze w jednej z dwóch głównych walk KSW 28 w Szczecinie. W swoim pierwszym występie w rodzinnym mieście reprezentant Berserkers Team ze spokojem rozpracował Brazylijczyka. Pierwsze pięć minut rozpoczęło się udanej obrony obalenia ze strony Polaka oraz metodycznej pracy z góry. "Cipao" nie dawał rywalowi miejsca na jego ataki w parterze, sam mocno uderzając z góry. Po minutowej przerwie między rundami, Bezerra miał co prawda dobry moment po obaleniu Michała, ale Szczecinianin nie dał mu się rozkręcić. Materla zranił rywala w stójce, skontrolował w parterze i ku uciesze szczecińskich kibiców zakończył walkę ciosami.

Oficjalny rezultat: Michał Materla pokonał Jorge’a Luisa Bezerrę przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 1:46.