KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

28-08-2018

Powrót emocji w sercu Anglii

Już 6 października organizacja KSW zawita ponownie do Londynu. Będzie to druga gala Polskiej marki w tym mieście i trzecia zorganizowana na Wyspach Brytyjskich. Podobnie jak w trakcie pierwszego wydarzenia przygotowanego w stolicy Anglii, tak i teraz kibice będą mieli okazję obejrzeć zarówno walki mistrzowskie jak i inne świetne pojedynki, w tym także starcia rozpoczynające turniej wagi średniej, który zakończy się bojem o zwakowany przez Mameda Khalidova mistrzowski pas.

w

Już po pierwszej wizycie organizacji KSW w Londynie pewnym było, że marka będzie chciała tu wrócić i przygotowywać regularne gale dla fanów z Wysp Brytyjskich. To właśnie bowiem w dużej części kibice, którzy oglądali na żywo galę KSW 32, sprawili iż widowisko przygotowane w hali The SSE Arena zostało na długo zapamiętane. Zarówno zawodnicy jak i właściciele organizacji mówili wówczas, że doping osób, które w całości wypełniły halę, był wręcz niesamowity.

Same pojedynki również zrobiły swoje, bowiem tylko jeden z nich zakończył się na kartach sędziowskich. Widzowie mieli więc okazję oglądać prawdziwy festiwal nokautów i poddań, dzięki czemu wydarzenie okazało bardzo dynamiczne, świetne do oglądania i wypełnione całą gamą emocji. Pośród świetnych bojów w okrągłej klatce KSW, fani mieli okazję zobaczyć dwie walki o mistrzowskie trofea. W pierwszym starciu o pas Borys Mańkowski w pięknym stylu obronił swój tytuł wagi półśredniej, a w drugim Tomasz Narkun dokonał czegoś co wydawało się niemożliwe i znokautował Gorana Reljicia, odbierając mu mistrzostwo kategorii półciężkiej. W walce wieczoru natomiast Mariusz Pudzianowski, po ciężkim boju, uległ Peterowi Grahamowi, a w innych pojedynkach można było podziwiać umiejętności takich zawodników jak: Mateusz Gamrot, Marcin Różalski, James McSweeney, Marif Piraev, Rafał Moks, Jimie Wallhead, Oli Thompson, Michał Włodarek, Brett Cooper i Maiquel Falcao.

e

Teraz natomiast, podobnie jak w roku 2015, kibice ponownie będą mogli obejrzeć dwa pojedynki mistrzowskie. W pierwszym z nich Karol Bedorf będzie chciał powrócić na tron wagi ciężkiej i odebrać tytuł Philipowi de Friesowi, a w drugim Dricus Du Plessis ponownie zetrze się z Roberto Soldiciem w walce o mistrzostwo kategorii półśredniej.

Podczas pierwszej gali KSW w Londynie wystąpił również Popek Monster, który był gwiazdą otwarcia wydarzenia. Tym razem jednak nie tylko zjawi się na gali, ale również wejdzie do klatki i po raz czwarty spróbuje swoich sił w walce dla organizacji KSW, a jego rywalem będzie popularny Erko Jun, który w swoim debiucie w klatce znokautował Tomasza Oświecińskiego.
W innych bojach zbliżającego się wydarzenia zawalczą: Michała Materla z Damianem Janikowskim, Scot Askham z Marcinem Wójcikiem oraz Akop Szostak z Johnem Smithem, a kolejne pojedynki poznamy niedługo.

e

Już 6 października zapowiada się więc druga świetna gala KSW w Londynie, a ogłoszone do tej pory zestawienia gwarantują ogromną dawkę emocji i kolejną wspaniałą noc dla fanów MMA zgromadzonych w The SSE Arenie i przed telewizorami.
 

Image description

11-06-2024

Zmiany w rankingu po KSW 95

Już 6 października organizacja KSW zawita ponownie do Londynu. Będzie to druga gala Polskiej marki w tym mieście i trzecia zorganizowana na Wyspach Brytyjskich. Podobnie ja...