KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

04-09-2018

Media o KSW - sierpień

Sierpień okazał się dla KSW zdecydowanie bardziej wakacyjnym miesiącem niż lipiec, jednak nadal w organizacji działo się sporo, co przełożyło się na ponad siedemset medialnych publikacji o marce w prasie, internecie i RTV.

Początek miesiąca to echa lipcowej konferencji prasowej, podczas której Mamed Khalidov ogłosił zwakowanie pasa mistrzowskiego oraz podano pary turniejowe na galę KSW 45. W związku ze zbliżającym się wydarzeniem w Londynie media pisały również o starciu Erko Juna z Popkiem oraz rywalu dla Akopa Szostaka, który w październiku zadebiutuje w organizacji. KSW zaprezentowało także plakat nadchodzącej gali, a pośród najbardziej medialnych zawodników w tym miesiącu znalazł się również Karol Bedorf, który właśnie w Londynie planuje odebranie mistrzowskiego pasa Philipowi De Friese’owi.

Projekt „Młodzi Mistrzowie”, który na początku lipca ogłosiła organizacja KSW, również w sierpniu był medialnym tematem. Napisano o nim między innymi w popularnym serwisie magazynu „Cosmopolitan”, a Grzegorz Sobieszek, który jest koordynatorem akcji był gościem audycji „4. bieg” w Czwórce.  

Dziennikarze pisali również o obozie sportowym KSW zorganizowanym właśnie w sierpniu. Poświęcili także sporo uwagi filmowi „Underdog”, którego partnerem i konsultantem jest KSW, a w którym wystąpi w nim między innymi Mamed Khalidov. 

W sierpniu w mediach zaczęły również pojawiać się pierwsze spekulacje dotyczące gali KSW, która planowana jest tradycyjnie na koniec roku oraz tego jacy zawodnicy wejdą podczas tego wydarzenia do okrągłej klatki organizacji.