KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

04-09-2018

Media o KSW - sierpień

Sierpień okazał się dla KSW zdecydowanie bardziej wakacyjnym miesiącem niż lipiec, jednak nadal w organizacji działo się sporo, co przełożyło się na ponad siedemset medialnych publikacji o marce w prasie, internecie i RTV.

Początek miesiąca to echa lipcowej konferencji prasowej, podczas której Mamed Khalidov ogłosił zwakowanie pasa mistrzowskiego oraz podano pary turniejowe na galę KSW 45. W związku ze zbliżającym się wydarzeniem w Londynie media pisały również o starciu Erko Juna z Popkiem oraz rywalu dla Akopa Szostaka, który w październiku zadebiutuje w organizacji. KSW zaprezentowało także plakat nadchodzącej gali, a pośród najbardziej medialnych zawodników w tym miesiącu znalazł się również Karol Bedorf, który właśnie w Londynie planuje odebranie mistrzowskiego pasa Philipowi De Friese’owi.

Projekt „Młodzi Mistrzowie”, który na początku lipca ogłosiła organizacja KSW, również w sierpniu był medialnym tematem. Napisano o nim między innymi w popularnym serwisie magazynu „Cosmopolitan”, a Grzegorz Sobieszek, który jest koordynatorem akcji był gościem audycji „4. bieg” w Czwórce.  

Dziennikarze pisali również o obozie sportowym KSW zorganizowanym właśnie w sierpniu. Poświęcili także sporo uwagi filmowi „Underdog”, którego partnerem i konsultantem jest KSW, a w którym wystąpi w nim między innymi Mamed Khalidov. 

W sierpniu w mediach zaczęły również pojawiać się pierwsze spekulacje dotyczące gali KSW, która planowana jest tradycyjnie na koniec roku oraz tego jacy zawodnicy wejdą podczas tego wydarzenia do okrągłej klatki organizacji.
 
 

Image description

16-05-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 94

Sierpień okazał się dla KSW zdecydowanie bardziej wakacyjnym miesiącem niż lipiec, jednak nadal w organizacji działo się sporo, co przełożyło się na ponad siedemset medialn...

Image description

11-05-2024

XTB KSW 94 – wyniki

Sierpień okazał się dla KSW zdecydowanie bardziej wakacyjnym miesiącem niż lipiec, jednak nadal w organizacji działo się sporo, co przełożyło się na ponad siedemset medialn...