KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

16-04-2019

Eldorado do fanów KSW

Od blisko sześciu lat organizacja KSW przy każdej kolejnej gali przygotowuje dla kibiców prawdziwe eldorado pod postacią specjalnej strefy fana. W dniu gali organizowane jest wyjątkowe miejsce, w którym można spotkać nie tylko wszystkich zawodników walczących podczas wydarzenia, ale również wygrać cenne nagrody.
 
– Strefa fana zazwyczaj organizowana jest w pobliżu hali, w której odbywa się wydarzenie. Bywało jednak i tak, że strefy organizowaliśmy w barze Champions, gdy np. gala odbywała w Warszawie – wspomina Artur Przybysz, który od początku prowadzi strefy fana. – Podobnie jest też w przypadku, gdy gala organizowana jest za granicą. Zależały nam bowiem na tym, żeby fani nawet w sytuacji, gdy gala nie odbywa się w Polsce, mieli miejsce, w którym mogą razem się zintegrować i oglądając wspólnie transmisję, mogli kibicować swoim idolom. Dodatkowo nasze strefy można też odwiedzić podczas różnych targów, w których bierzemy udział. Głównie jednak są one tworzone przy okazji gal.
 
Co ważne, do strefy przychodzą nie tylko osoby, które wybierają się na samą galę, ale również fani, którzy później zasiadają do oglądania transmisji z wydarzenia. Niektórzy jednak zostają na miejscu, bowiem podczas każdej strefy fana można również wygrać bilety na zbliżającą się galę. Zawsze organizowane są konkursy sportowe i z wiedzy o KSW, w których do zdobycia są ciekawe nagrody. W strefie można również otrzymać plakaty z gali i zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami lub gośćmi specjalnymi.

r 

Każda strefa, której funkcjonowanie rozpoczyna się zazwyczaj na trzy do czterech godzin przed galą, przyciąga kilka tysięcy kibiców. Przez największą, zorganizowaną przy okazji gali KSW 39: Colosseum, przewinęło się około dwudziestu tysięcy fanów. Przy okazji stworzono również największą w Europie mobilną scenę, którą przygotowała marka Monster. 
 
W tym roku podczas każdej strefy fana jest również wystawiana specjalna księga pamiątkowa stworzona dla Mameda Khalidova, w której każdy może wpisać kilka słów od siebie. Podczas ostatniej tegorocznej strefy księga ta zostanie przekazana na ręce Mameda w ramach podziękowania za wiele lat niesamowitych emocji, które dał fanom MMA.
 
Wszelkie informacje na temat kolejnych stref fana zawsze publikowane są w mediach społecznościowych organizacji KSW i na jej stronie internetowej. Tam można znaleźć dane dotyczące miejsca i godzin przygotowanego wydarzenia.
 
Zapraszamy serdecznie już 27 kwietnie do kolejnej strefy, która zostanie zorganizowana przy okazji gali KSW 48 w Lublinie.