KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

04-11-2019

Media o KSW – październik

Październik był miesiącem intensywnych przygotowań do gali KSW 51, ale nie tylko i przyniósł ponad tysiąc publikacji na temat marki w prasie, internecie i RTV.
 
Nadchodząca gala KSW w Chorwacji była zdecydowanie najbardziej medialnym tematem w ostatnim miesiącu. Karta walk została w całości wypełniona kolejnymi pojedynkami, których ostatecznie będzie aż dziesięć. Dodatkowo pojawiła się jedna zmiana wśród zawodników spowodowana kontuzją Krzysztofa Klaczka. Do mediów trafiły również pierwsze trailery zapowiadające walki na KSW 51, w tym film promujący starcie wieczoru z Mariuszem Pudzianowskim i Erko Junem w rolach głównych.
 
Sporo o nadchodzącej gali pisało się również w mediach zagranicznych, w tym także oczywiście chorwackich. O wydarzeniu mówiły nie tylko media branżowe, ale również np. stacja RTL Hrvatska. Wywiady z Martinem Lewandowskim, współtwórcą organizacji KSW, pojawiły się w serwisie Total Croatia News oraz hiszpańskim portalu sportowym AS.com.
 
Drugim ważnym tematem minionego miesiąca była gala KSW 52, która zostanie zorganizowana już w grudniu. Spore zainteresowanie mediów wzbudziła zapowiedź wideo wydarzenia o podtytule The Race. Do karty gali dołożono starcie najbardziej utalentowanego zawodnika kategorii piórkowej w Europie, Salahdine Parnasse, który w obronie tymczasowego tytułu mistrzowskiego zmierzy się z doświadczonym i utytułowany Ivanem Buchingerem. O pojedynku tym napisał między innymi francuski dziennik sportowy „L’Équipe”.
 
W październiku ogłoszono również nowy projekt gamingowy KSW Games, który jest związany także z postacią Karola Bedorfa, byłego mistrza wagi ciężkiej. Dodatkowo Maciej Kawulski udzielił wywiadu "Pulsowi Biznesu”, w którym opowiedział nieco o swojej pasji filmowej, a Martin Lewandowski w rozmowie dla Sport.pl przedstawił plany rozwoju marki KSW.  

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

16-02-2020

Mistrzowie poddań

Chociaż walka w parterze może czasami wydawać się skomplikowana, często jej efekty okazują się piękne dla oka, a poddania rywali wręcz ekwilibrystyczne. W historii organiza...