KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

05-01-2020

Media o KSW – grudzień

Zakończenie roku dla organizacji KSW okazało się bardzo udane i przyniosło ponad 2 tysiące publikacji w prasie, internecie i RTV, głównie dotyczących gali KSW 52: The Race.
 
Wydarzenie zorganizowane w ogromnej hali Gliwice Arena było nie tylko sukcesem sportowym i frekwencyjnym, ale również medialnym. Blisko dwie trzecie wszystkich publikacji dotyczących KSW odnosiło się do gali z numerem 52. Najczęściej opisywanymi zawodnikami były oczywiście gwiazdy wieczoru, czyli Mamed Khalidov, Scott Askham, Damian Janikowski i Szymon Kołecki. Spore zainteresowanie mediów wzbudził również gigantyczny Martyn Ford, który przybył na galę jako gość.
 
Tradycyjnie już w trakcie ostatniej gali ogłoszono również datę i miejsce kolejnego wydarzenia, którym będzie marcowa gala KSW 53. Zapowiedziano także nowe telewizyjne show KSW i Polsatu „Only One. Tylko Jeden”, w którym młodzi zawodnicy będą walczyć o kontrakt z największą organizacją MMA w Europie.
 
Zaraz po KSW 52 w mediach zaczęły pojawiać się też spekulacje na temat kolejnych pojedynków, do których może dojść w okrągłej klatce. Sporo mówiło się o starciu Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim oraz Tomasza Narkuna ze Scottem Askhamem. W grudniu media wspominały również dziesiątą rocznicę debiutu w KSW Mariusza Pudzianowskiego, zawodnika, który będzie jedną z gwiazd gali KSW 53 w Łodzi.

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

16-02-2020

Mistrzowie poddań

Chociaż walka w parterze może czasami wydawać się skomplikowana, często jej efekty okazują się piękne dla oka, a poddania rywali wręcz ekwilibrystyczne. W historii organiza...