KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

03-03-2020

Luty w KSW

Przygotowania organizacji do gali KSW 53 w Łodzi idą pełną parą. W lutym to właśnie tematy związane z kolejnymi zestawieniami karty walk wzbudzały największe zainteresowanie mediów, ale nie tylko one.
 
Do gali w Atlas Arenie coraz bliżej. Fani znają już prawie wszystkie pojedynki tego wydarzenia. W ostatnim czasie do karty walk dołączyły takie nazwiska jak: Michał Materla, Stipe Bekavac czy Marius Zaromskis. Przedstawiono również rywala dla Mariusza Pudzianowskiego, którym został ogromny Francuz, Quentin Domingos. Do sieci trafiła też pierwsza zapowiedź wideo nadchodzącej gali.


 
W ostatnim miesiącu coraz głośniej mówiło się również o powrocie do okrągłej klatki Mateusza Gamrota, który wyjechał do USA, aby przygotowywać się do walki w jednym z najlepszych klubów na świecie, American Top Team.
 
Kolejnym ważnym tematem w lutym była nadchodząca premiera programu „Tylko jeden”, do której dojdzie już szóstego marca. Fani mieli okazję poznać już wszystkich uczestników programu oraz prowadzącą, którą została popularna Blanka Lipińska. O samym programie opowiedział również sporo Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, który przedstawił swoje spojrzenie na to show w wywiadzie dla Polsatu.
 
Wywiad dla Polsatu nie był jedyną ciekawą rozmową z Maciej Kawulski w ostatnim miesiącu. O biznesowych aspektach rozwoju KSW można było przeczytać również w serwisie Sport.pl. Natomiast w magazynie „Gentleman”, w którym Maciej Kawulski trafił na okładkę, szef KSW opowiedział nie tylko o organizacji, ale również o swojej pasji filmowej.