KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

04-05-2020

Kwiecień w KSW

Chociaż w kwietniu świat sportu zatrzymał się z powodu pandemii koronawirusa, zawodnicy i organizacja KSW nie dały o sobie zapomnieć.
 
Przez cały kwiecień widzowie Polsatu śledzili zmagania fighterów w programie „Tylko Jeden”, który przyciągał przed ekrany pokaźne rzesze fanów. W kolejnych odcinkach nie tylko emocjonujące walki przyciągały oglądających, ale też goście specjalni, tacy jak: Mamed Khalidov czy Borys Mańkowski.  
 
Wspomniani wyżej zawodnicy byli też aktywni w innych mediach. Mamed wystąpił w audycji "Jurasówka" newonce.radio, udzielił obszernego wywiadu WP Sportowym Faktom oraz był gościem magazynu "Oktagon Live" na Kanale Sportowym. We wszystkich tych mediach dużo mówiono o powrocie Mameda do klatki i ewentualnym rewanżu ze Scottem Askhamem. Borys Mańkowski natomiast wszedł w medialny konflikt z Marcinem Wrzoskiem, z którym też spotkał się w program „MMAgazyn” telewizji Polsat Sport. Popularny „Zombie” odniósł się również do przepychanek słownych z Borysem Mańkowskim w programie „Oktagon Live”, ale wystąpił też w popularnym serialu „Pierwsza miłość”.
 
Medialnych występów osób związanych z KSW było jednak znacznie więcej. W „MMAgazynie” pojawił się Mariusz Pudzianowski, który odniósł się do propozycji walki rzuconej mu przez byłego mistrza UFC, Franka Mira. Gośćmi tego programu byli również: Maciej Kawulski i Wojsław Rysiewski. Obaj panowie mówili o planach organizacji i kolejnych galach. W magazynie „Oktagon Live” pojawił się natomiast Mateusz Gamrot i Salahdine Parnasse.
 
Ważnym wydarzeniem w kwietniu była również premiera aplikacji mobilnej organizacji KSW, dzięki której wszystkie najważniejsze rzeczy związane z marką zostały zebrane dla fanów w jednym miejscu.
 
Kibice mieli okazję obejrzeć też kolejne retransmisje minionych gal KSW oraz zobaczyć w mediach społecznościowych organizacji, jak niektórzy zawodnicy komentują swoje minione występ w okrągłej klatce.
 
W ostatnim miesiącu organizacja zapowiedziała też, że już niedługo fani będą mogli ponownie zasiąść przed telewizorami, aby emocjonować się zmaganiami swoich ulubionych zawodników KSW.