KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

03-06-2020

Maj w KSW

Maj okazał się intensywnym miesiącem przygotowań do kolejnej gali KSW, a dla zawodników powrotem do sportowej rzeczywistości po ograniczeniach związanych z pandemią koronawirusa.
 
Początek miesiąca przyniósł wielki finał pierwszej edycji programu "Tylko Jeden", którego zwycięzcą został Tomasz Romanowski. Pojawiły się też pierwsze informacje o ewentualnych planach związanych z drugą edycją telewizyjnego show, o których opowiedział Maciej Kawulski, współtwórca KSW, w rozmowie dla serwisu Polsat.pl.  
 
W maju szeregi KSW zasiliło dwóch mocnych fighterów. Pierwszy z nich, Andrzej Grzebyk, jest byłym, podwójnym mistrzem organizacji FEN. Drugi natomiast to Mateusz Legierski, niepokonany mistrz organizacji Oktagon. Swój powrót do klatki KSW zapowiedział natomiast legendarny Tomasz Drwal, który ogłosił tę świetną informację w programie "Koloseum".
 
Pod koniec miesiąca KSW ogłosiło oficjalnie galę KSW 53: Reborne, która odbędzie się 11 lipca w studiu telewizyjnym. Wśród walk nadchodzącego wydarzenia kibice zobaczą między innymi: starcie pomiędzy Mateuszem Gamrotem i Normanem Parkiem oraz pojedynek Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem. Na gali zawalczy także Tomasz Drwal.
 
Maj był również miesiącem, w którym Martin Lewandowski, współtwórca KSW, udzielił kilku ciekawych wywiadów dotyczących między innymi planów i rozwoju organizacji. Rozmowy pojawiły się w: Onecie, serwisie Wyborcza.pl oraz radiu i serwisie Czas na Opole. Lewandowski był też gościem Klubu Przedsiębiorców w rozmowie na żywo, w serwisie Facebook oraz gościem spotkania na Instagramie z Olivierem Janiakiem, redaktorem naczelnym magazynu „Elle Man”. Dodatkowo pojawiły się też dwie ciekawe rozmowy w serwisach zagranicznych: MMA Junkie i The Body Lock MMA.

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

02-07-2020

Czerwiec w KSW

Zbliżająca się wielkimi krokami gala KSW 53: Reborn zdominowała to, co działo się w czerwcu w największej organizacji MMA w Polsce. Kolejne zestawienia, które pojaw...

Image description

30-06-2020

KSW53: VADEMECUM PPV

CYFROWY POLSAT Zamów dostęp w usłudze pay-per-view i oglądaj na kanale 222 lub 333 w jakości HD.Start: sobota, 11 lipca, godz. 20:00•    Zam&oac...