KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

04-10-2020

Wrzesień w KSW

Chociaż wrzesień prawie w całości upłynął pod znakiem zbliżającej się gali KSW 55, na początku miesiąca słychać było jeszcze echa poprzedniego wydarzenia. Przyznano bonusy za najlepsze starcia gali oraz zaprezentowano najciekawsze akcje całego wydarzenia. Dodatkowo Michał Kita, zwycięzca walki z Michałem Andryszakiem podgrzał atmosferę przed swoim kolejnym występem w klatce i doprowadził do ciekawej wymiany zdań w mediach z mistrzem wagi ciężkiej, Philem De Friesem.

We wrześniu gruchnęła również informacja o kontuzji Szymona Kołeckiego i ponownym przełożeniu jego walki z Łukaszem Jurkowskim. Niedługo później wybuchła kolejna, medialna bomba, bowiem opublikowano informację o walce wieczoru gali KSW 55, w której w rewanżowym boju Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem. Po tym ogłoszeniu potoczyła się cała lawina kolejnych, świetnych zestawień nadchodząco wydarzenia, w trakcie którego fani będą mieli okazję zobaczyć takie postacie jak: Michał Materla, Damian Janikowski, Damian Stasiak czy Tomasz Romanowski.

W ostatnim miesiącu sporo ciekawych informacji przekazali do opinii publicznej dwaj twórcy marki KSW. Maciej Kawulski udzielił obszernego wywiadu serwisowi MMARocks.pl, w którym opowiedział między innymi o nowym projekcie Genesis. Martin Lewandowski wystąpił natomiast w programie „Koloseum” i w tzw. Q&A obszernie odpowiedział na pytania fanów dla serwisu InTheCage.pl.

Z innych ciekawostek warto wspomnieć o Mariuszu Pudzianowskim, który zapowiedział, że być może jeszcze w tym roku powróci do klatki KSW oraz o Martynie Fordzie, który ogłosił długofalową współpracę z polską organizacją, do której już od jakiegoś czasu się przygotowuje.

Image description

11-06-2024

Zmiany w rankingu po KSW 95

Chociaż wrzesień prawie w całości upłynął pod znakiem zbliżającej się gali KSW 55, na początku miesiąca słychać było jeszcze echa poprzedniego wydarzenia. Przyznano bonusy...