KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

01-11-2020

Październik w KSW

Październikowy powrót KSW do Łodzi okazał się nie tylko świetny pod względem sportowym, ale również medialnym. Gala KSW 55 przyniosła ekscytujące walki takich zawodników jak Michał Materla czy Damian Janikowski oraz fantastyczny nokaut w wykonaniu Mameda Khalidova w starciu ze Scottem Askhamem.

Wyczyn Khalidova był nie tylko szeroko komentowany, zarówno w polskich jak i światowych mediach, ale nagranie z efektownego nokautu zrobił też prawdziwą furorę w sieci. W serwisie YouTube przez 4 dni znajdowało się na pierwszym miejscu tzw. „Karty na czasie” - najpopularniejszych materiałów wideo w Polsce, a na wszystkich profilach KSW w mediach społecznościowych materiał w kilka dni został obejrzany ponad 7 milionów razy. O nokaucie Mameda pisały nie tylko media polskie, ale również zagraniczne. ESPN, CBS Sports, Barstool Sports, SB Nation, “USA Today”, “Sports Illustrated” i “Bild“ to tylko kilka najważniejszych tytułów, w serwisach których pojawił się nokaut Khalidova.  

Tradycyjnie w trakcie ostatniej gali ogłoszono termin kolejnego wydarzenia, a pod koniec miesiąca fani poznali prawie całą kartę walk KSW 56, które odbędzie się w listopadzie. Do mediów trafiła też informacja o tym, że Max Coga podpisał kontrakt z federacją KSW.

W październiku fani mogli poznać również sporo ciekawostek z życie organizacji oglądając obszerny wywiad z Wojsławem Rysiewskim, dyrektorem sportowym KSW, dla serwisu InTheCage.pl oraz występ w programie „Oktagon Live”. Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, pojawił się natomiast w audycji „Jurasówka” oraz w serwisach: Wirtualna Polska, Sport.pl i „Super Express”.

 

Image description

11-06-2024

Zmiany w rankingu po KSW 95

Październikowy powrót KSW do Łodzi okazał się nie tylko świetny pod względem sportowym, ale również medialnym. Gala KSW 55 przyniosła ekscytujące walki takich...