KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

01-11-2021

Październik w KSW

Głównym wydarzeniem października była gala KSW 64, która przyciągnęła do łódzkiej hali Atlas Arena blisko dziesięć tysięcy kibiców.

Siódma gala KSW w tym roku przyniosła fanom dziewięć emocjonujących bojów, z których aż pięć zakończyło się nokautami. W walce wieczoru gali KSW 64 Sebastian Przybysz obronił pas poddając Bruno Santosa. W kolejnych bojach natomiast: Mariusz Pudzianowski błyskawicznie znokautował „Bombardiera”, Daniel Rutkowski w pięknym stylu odprawił Filipa Pejicia, Robert Ruchała pokonał Patryka Kaczmarczyka, Michał Pietrzak zremisował z Shamilem Musaevem, Sylwia Juśkiewicz okazała się lepsza od Karoliny Owczarz, po niesamowitej wojnie w klatce Cezary Kęsik pokonał Marcina Krakowiaka, Jason Radcliffe brutalnie rozbił Alberta Odzimkowskiego, a Oumar Sy błyskawicznie zwyciężył z Adamem Tomasikiem.

Gala KSW 64 okazała się dla organizacji jednym z najbardziej medialnych wydarzeń tego roku. Wzbudziła zainteresowanie dziennikarzy nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Furorę w mediach społecznościowych zrobił nokaut Mariusza Pudzianowskiego na „Bombardierze”. W serwisie YouTube nagranie tego wydarzenia szybko trafiło na pierwsze miejsce tzw. karty na czasie i do dziś zostało obejrzane pod trzy miliony razy.

W trakcie październikowej gali zapowiedziano również następne wydarzenie, galę KSW 65. 18 grudnia największa Polska organizacja MMA powróci do Areny Gliwice, w której niekwestionowana legenda organizacji, Mamed Khalidov, zmierzy się z dominatorem kategorii półśredniej, Roberto Soldiciem, a stawką będzie pas kategorii średniej. Ponadto dojdzie do niezwykle wyczekiwanego rewanżu pomiędzy panującym w wadze piórkowej Danielem Torresem a byłym czempionem, Salahdine’em Parnassem.

Starcie Mamed Khalidova z Roberto Soldiciem zostało ogłoszone jeszcze przed KSW 64, ale dopiero w trakcie tego wydarzenia fani dowiedzieli się kiedy dojdzie do walki i mieli również okazję obejrzeć pierwsze spotkanie twarzą w twarz bohaterów nadchodzącego pojedynku.

Gala KSW wzbudza tak ogromne zainteresowanie fanów, że tylko w ciągu pierwszych 48 godzin od jej ogłoszenia sprzedano 5 tysięcy biletów, a chwilę później miejsca na wydarzenie były już wyprzedane w połowie.

Bilety w sprzedaży na eBilet.pl. #MiastoGliwiceZaprasza

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

21-11-2021

Wielkie rewanże

Grudniowa gala KSW 65 zbliża się wielkimi krokami. Podczas tego wydarzenia dojdzie do niezwykle wyczekiwanego rewanżu pomiędzy panującym w wadze piórkowej Danielem T...

Image description

15-11-2021

Mistrz kontra mistrz

Podczas nadchodzącej gali KSW 65 Mamed Khalidov, mistrz wagi średniej, stanie do walki z Roberto Soldiciem, mistrzem wagi półśredniej. Nie będzie to jednak pierwsza...

Image description

07-11-2021

Arena Gliwice po raz trzeci!

Podczas nadchodzącej gali KSW 65 największa europejska organizacja powróci po raz trzeci do Gliwic. W starciu wieczoru fani zobaczą walkę mistrzowską Mameda Khalidov...