KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

03-03-2022

Droga do KSW 68 – Patryk Kaczmarczyk i Michał Domin

Podczas gali KSW 68 dojdzie do zderzenia dwóch utalentowanych zawodników młodego pokolenia - Patryk Kaczmarczyk zmierzy się w boju z Michałem Dominem.

Ostatnie kilka sztuk biletów na płycie dostępne na eBilet.pl. #VisitRadom

Patryk Kaczmarczyk wszedł do organizacji KSW w roku 2021. Były mistrz Armia Fight Night w debiucie zmierzył się z Michałem Sobiechem i wspólnie dali niezapomniane widowisko w klatce. Pojedynek był pełen zwrotów akcji, a emocje sięgały w nim zenitu. Ostatecznie bój zakończył się na kartach sędziowskich, a zwycięzcą został Kaczmarczyk. Obaj zawodnicy zostali nagrodzeni bonusem za walkę wieczoru gali KSW 60.

Kaczmarczyk zawalczył po raz drugi w okrągłej klatce na gali KSW 64 i zmierzył się z Robertem Ruchałą. Panowie spotkali się z sobą w klatce po raz drugi w karierze. W pierwszym starciu, do którego doszło w walce amatorskiej, to Kaczmarczyk był górą. W rewanżu Patryk postawił na stójkę, a Robert na walkę zapaśniczą. Ostatecznie jednak obaj pokazali się z dobrej strony w obu płaszczyznach, ale tym razem to Ruchała okazał się lepszy i wyszedł z boju jako zwycięzca. Dla Patryka była to pierwsza przegrana w karierze.

Teraz Patryk zapowiada powrót na drogę zwycięstw, a pomóc mu w tym może również lokalna publiczność. 23-latek z Radomia będzie bowiem niesiony dopingiem własnych kibiców i na tej fali emocji spróbuje pokonać Michała Domina.

Michał również ma za sobą dwie walki w organizacji KSW i również jedną z nich przegrał, a w jednej zwyciężył.

Domin zadebiutował w organizacji KSW w roku 2020. Podczas gali KSW 56 zmierzył się z Robertem Ruchałą. Pierwsza walka w okrągłej klatce nie poszła jednak po myśli Michała, który musiał w niej uznać wyższość rywala.

W drugim boju, do którego doszło podczas gali KSW 63, Michał Domin stanął w szranki z Szymonem Karolczykiem. Pojedynek toczył się w każdej płaszczyźnie i przyniósł z sobą zarówno ciekawe wymiany stójkowe, jak i próby parterowego zakończenia boju. Ostatecznie jednak starcie rozegrało się na pełnym dystansie czasowym, a sędziowie zwycięzcą wskazali Michała.

Michał ma dziś za sobą sześć pojedynków w zawodowym MMA.  27-latek zaczął profesjonalne starty w roku 2017, a wcześniej bił się też amatorsko.

Teraz Domin spróbuje dopisać do swojego rekordu kolejną wygraną w KSW i szykuje się na mocny bój z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Starcie Patryka Kaczmarczyka z Michałem Dominem na pewno rozgrzeje publiczność zgromadzoną w radomskiej hali. Czy jednak doping kibiców pomoże Patrykowi w pojedynku na własnym terenie? A może to Michał sprawi, że hala zamilknie. Który z zawodników wyjdzie z tego boju jako zwycięzca? Przekonamy się już 19 marca w Radomiu.

Gala KSW 68 odbędzie się pod patronatem Pana Prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego.