KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

09-09-2009

Antoni Chmielewski vs. Egidijus Valavicius na gali "Hell Cage IV"

Pragniemy poinformować wszystkich sympatyków MMA, że w dniu dzisiejszym właściciele Federacji KSW zakontraktowali zagraniczny pojedynek Antoniemu Chmielewskiemu. Dwukrotny triumfator „Konfrontacji Sztuk Walki” wystąpi na organizowanej w czeskiej Pradze gali o nazwie „Hell Cage IV”.
Rywalem „Chmiela” w ekstrawalce będzie doświadczony Litwiński fighter Egidijus Valavicius. Zawodnik, który na codzień reprezentuje „MMA Bushido Team” w swojej karierze krzyżował rękawice z dobrze znanymi w Europie wojownikami m.in. Mikko Rupponenem, Jairem Goncalvesem, a także z samym Fedorem Emelianenko. Valavicius do tej pory stoczył dwadzieścia cztery pojedynki w formule MMA. Siedemnaście zwycięst i siedem porażek to jego aktualny rekord.
Litwin to bardzo doświadczony zawodnik, którego głównym atutem jest walka w stójce. Większość swoich pojedynków wygrywał właśnie za pomocą technik bokserskich. Zaś najsłabszą jego stroną są zapasy, na siedem porażek aż pięciokrotnie rywale pokonywali go w parterze.
Słabość Litwińskiego fightera w parterze napawa Nas optymizmem, gdyż wszyscy wiemy, że Antoni to znakomity grappler, który większość swoich pojedynków kończył właśnie w tej płaszczyźnie walki.
Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za Chmielewskiego i życzyć jemu zwycięstwa. Gala „Hell Cage IV” już dwudziestego września w Pradze!