KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

23-07-2020

Spy Shop – nowy partner Federacji KSW

Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA w Europie oraz firma Spy Shop będąca liderem w branży detektywistycznej podjęły w tym roku decyzję o współpracy. Dzięki niej uczestnicy i widzowie 53 edycji KSW „Reborn” uzyskali dostęp do rozwiązań antywirusowych, które zagwarantowały uczestnikom ochronę przed zagrożeniem koronawirusem SARS-Cov-2. Wydarzenie to jest początkiem długofalowej i efektywnej współpracy.

Pandemia koronawirusa to czas, w którym wydarzenia kulturalne muszą odbywać się przy zadbaniu o najwyższy stopień higieny i ostrożności. Mając to na uwadze organizatorzy 53 edycji gali KSW podjęli współpracę z firmą Spy Shop. Owocem tej kooperacji było zainstalowanie na miejscu bramek detekcyjnych z czujnikami IR, które pozwoliły na sprawną kontrolę stanu zdrowia wszystkich uczestników wydarzenia.

Ten początek długiej i efektywnej współpracy sprawi, że przyszłe edycje KSW odbywać się będą przy zachowaniu niezbędnych środków ochrony. Tym samym Federacja KSW przy wsparciu długoletniego doświadczenia firmy Spy Shop zapewni uczestnikom, a później także i publiczności udział w prestiżowych wydarzeniach sportowych nawet pomimo komplikacji wynikłych z zagrożenia ze strony koronawirusa.

Wybór na partnera w wydarzeniu takiego kalibru jest nieprzypadkowy – w ciągu 13 lat istnienia firma Spy Shop zyskała pozycję polskiego lidera w branży produktów i usług detektywistycznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych. Oferta obejmuje szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań w rodzaju mikro kamer, dyktafonów szpiegowskich, testów narkotykowych, alkomatów, lokalizatorów GPS i wykrywaczy podsłuchów. W ostatnich miesiącach firma wprowadziła do sprzedaży także certyfikowane akcesoria i urządzenia antywirusowe ułatwiające walkę z pandemią: m.in. maski ochronne, kamery termowizyjne, termometry na podczerwień i testy przesiewowe.

Działalność firmy Spy Shop wykracza poza sprzedaż produktów szpiegowskich. Wśród wielu świadczonych usług warto wspomnieć o montażu kamery, dyktafonu lub lokalizatora GPS w dowolnym przedmiocie, odzyskiwaniu danych z uszkodzonych nośników, kalibracji alkomatów i rekonstrukcja nagrań audio. Możliwe jest też wynajęcie prywatnego detektywa, który korzystając z doświadczenia i zaplecza technologicznego odnajdzie zaginioną osobę, pomoże w zdobyciu materiałów dowodowych lub przy wykryciu oszustw ubezpieczeniowych.