KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

01-09-2021

Sierpień w KSW

Sierpień w organizacji KSW w całości upłynął pod znakiem nachodzącej gali KSW 63, która będzie szóstym wydarzeniem przygotowanym przez największą polską markę w tym roku.

Nadchodzące KSW 63 odbędzie się 4 września w warszawskim studiu telewizyjnym, ATM Studio. W walce wieczoru Roberto „Robocop" Soldić powróci do kategorii półśredniej, by bronić tytułu mistrzowskiego. Rywalem Chorwata będzie jedna z największych gwiazd czeskiego MMA, Patrik Kincl.

Przez cały sierpień fani poznawali kolejne zestawienia zbliżającej się gali. Podczas KSW 63 były mistrz kategorii koguciej, Antun Račić, zmierzy się ze specjalistą od parteru, Jakubem Wikłaczem. Utytułowana kickboxerka, Emilia Czerwińska, zadebiutuje w zawodowym MMA przeciwko zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski i Europy w amatorskim MMA, Weronice Eszer. Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski, przywita w okrągłej klatce KSW jednego z najlepszych polskich zawodników wagi średniej, Pawła Pawlaka. Dwóch niepokonanych półciężkich, Damian Piwowarczyk i Marcin Trzciński, zadebiutuje w okrągłej klatce. Zwycięzca programu „Tylko Jeden", Tomasz Romanowski, spotka się z Aleksandarem Rakasem. Sara Luzar-Smajić zmierzy się z młodziutką hiszpanką, Aitaną Alvarez. Darko Stošić podejmie wyzwanie rzucone mu przez specjalistę od błyskawicznych zwycięstw, Michała Andryszaka. Natomiast Michał Domin skonfrontuje się z Szymonem Karolczykiem, który wszedł w miejsce kontuzjowanego Armena Stepanyana.

Przy okazji zapełniania się karty walk światło dzienne ujrzały też zapowiedzi najważniejszych starć wieczoru. Największe wrażenie zrobił oczywiście specjalny trailer pojedynku mistrzowskiego pomiędzy Roberto Soldiciem i Patrikiem Kinclem, który został przygotowany na wzór kryminalnego thrillera.

W sierpniu doszło również do spotkania szefostwa KSW z przedstawicielami najbardziej utytułowanego klubu piłkarskiego w Chorwacji, Dinama Zagrzeb. Było to drugiej takie spotkanie. Po raz pierwszy doszło do niego w 2019 roku przy okazji gali KSW 51 w Zagrzebiu. Teraz przedstawiciele KSW i Dinama Zagrzeb rozmawiali między innymi o dalszych możliwościach współpracy oraz o sposobach prowadzenia biznesu w sporcie w czasach pandemii.

W ostatnim miesiącu fani mogli również zapoznać się z ciekawymi wywiadami jakich udzielił jeden z szefów KSW, Martin Lewandowski, takim serwisom jak MMARocks.pl czy InTheCage.pl. Również w tym miesiącu miała swoją premierą książka „Pod prąd”, opowiadająca o historii Martina Lewandowskiego i organizacji KSW.

<< poprzedni  |   następny >>
Image description

20-10-2021

KSW64: Vademecum PPV

Szczegółowe informacje na temat PPV, jak i gdzie zamówić dostęp do KSW64. KSW64 : 23/10/2021, START: 19:00.   POLSAT BOX Jak zamówić galę KSW...