KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

07-03-2010

Sengoku 12 - raport z Japonii cz. 3

Na zegarze prawie ósma rano polskiego czasu, a więc już niewiele pozostało do pojedynku o pas mistrza organizacji "Sengoku" pomiędzy najlepszym zawodnikiem wagi średniej w Europie, Mamedem Khalidovem, a obecnym posiadaczem tego trofeum, Brazylijczykiem Jorge Santiago. Dlatego właśnie przedstawiamy trzecią i ostatnią odsłonę raportu z Japonii. Poniżej cała jego treść.

LIMIT WAGOWY: uzyskali wszyscy zawodnicy, lecz tylko przeciwnik zawodnika "KSW Team" potrzebował dodatkowych trzydziestu minut na jego osiągnięcie. Pierwsze wejście na wagę przez Jorge Santiago nie przyniosło jemu wymaganego limitu. Przy drugim podejściu było wszystko w porządku. Podsumowując: Brazylijczyk wniósł na wagę 82,9kg, zaś Mamed Khalidov 82.6kg.

FORMA: fizyczna i psychiczna u Khalidova bardzo dobra. Biceps, który stłukł sobie zawodnik z Olsztyna na jednym z ostatnich treningów już nie boli. I całe szczęście, bo jeszcze będąc na lotnisku w Warszawie fighter "KSW Team" mówił, że go boli.

EKIPA: z Polski o 13:30 (5:30 u Nas) na halę. Wszyscy skupieni z wiarą w zwycięstwo. Walka Mameda z Santiago planowana jest na godzinę 11:15 czasu w Polsce.

Image description

09-04-2024

Zmiany w rankingu po XTB KSW 93

Na zegarze prawie ósma rano polskiego czasu, a więc już niewiele pozostało do pojedynku o pas mistrza organizacji "Sengoku" pomiędzy najlepszym zawodnikiem wagi średniej w...