KSW - Martial Arts Confrontation - Offical KSW Federation website

Aktualności | News

Image description

20-06-2010

Zmiana terminu walki Błachowicza w Rosji

Do czternastej gali "Konfrontacji Sztuk Walki" pozostało jeszcze trochę czasu. Jedną z atrakcji tego widowiska będzie finał turnieju wagi lekkociężkiej i pojedynek Jana Błachowicza z Danielem Taberą. Zanim jednak dojdzie to tego interesującego starcia przed zawodnikiem KSW Team występ w Rosji, na gali "World Absolute Fighting Championship" przeciwko doświadczonemu, miejscowemu fighterowi Nikolai Onikienko.

Kilka dni temu informowaliśmy, że popularny "John" swój zagraniczny debiut będzie mieć dwudziestego szóstego czerwca. Jak się okazało uległ zmianie termin gali. Jednak bez obaw. Na walkę fightera z Cieszyna nie będziemy musieli czekać ani tydzień, ani też miesiąc. Rosyjscy organizatorzy postanowili, że gala "World Absolute Fighting Championship" odbędą się dwa dni wcześniej niż planowano, czyli dwudziestego czwartego czerwca. - Dostałem informację od swoich menadżerów, że gala została przełożona i odbędzie się dwa dni wcześniej. Podobno w Rosji jest jakieś święto i stąd zmiana terminu gali na wcześniejszy - powiedział Błachowicz.
Wierzymy, że debiut na obczyźnie będzie dla najlepszego "lekkociężkiego" w Polsce udany i powróci on z Rosji z bogatszym o jedno zwycięstwo rekordem MMA.